(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Maltepe Halı Tamiri

Maltepe halı tamiri olarak en özel halılarınızın el dokuma, antika, püsküllü, ipek ve daha bir çok modelin bakım ve onarımını yapmaktayız. ☎ 0531 762 7200

Maltepe halı tamiri olarak en özel halılarınızın el dokuma, antika, püsküllü, ipek ve daha bir çok modelin bakım ve onarımını yapmaktayız. Ülkemiz dokumacılık alanında bin yıllık köklü bir geçmişe sahiptir. Günlük hayatta ev dekorasyonu ve sağladıkları avantajlar açısından öneme sahip halılar zamanla yanlış yıkama ya da gerekli bakımların yapılmaması ve uygun ortamların sağlanamaması gibi nedenlerden dolayı metal veya metal benzerleri gibi oksitlenerek veya diğer kimyasal olaylarla, aşınmaya uğrayarak sökülme, çürüme gibi durumlara maruz kalabilir. Günümüz teknolojisi ile üretilmiş halıların tamiratı rahatlıkla mümkündür.

Çünkü Maltepe halı tamiri için kullanılan ham maddelerin temini günümüzde çok daha kolay. Ancak buna ek olarak antika halılarda tamirat çok daha dikkatli yapılması gerekiyor. Her bir halının işçiliği, kullanılan ipliği ve boyası birbirinden farklı olduğundan tamiratları da birbirinden farklı olabiliyor.

Maltepe Saçak Temizleme

Bu nedenle her halı, ipliği, dokuma tekniği, boya rengi ve cinsi birebir eşleştiğinde ancak tamirat işlemi yapılabilir. Fakat aynı malzemelerin temin edilemediği de olur. Bu gibi durumlara daha az rastlanır. Bunlar; en az yüz yıllık harika el işi dokuma halılardır. Ancak gelişen teknoloji ve artan çeşitlilikle beraber işinin ehli olan ustalar her türlü halıyı aslına uygun bir biçimde tamiratını tamamlayabilir. Halı sektörünün önde gelen tamirat firmamız, kadrosunda bulundurduğu yetkin, tecrübeli dokuma ustaları ve üstün teknoloji ile donanmış dokuma aletleriyle her türlü Maltepe halı tamiri işini rahatlıkla yerine getirir.

Maltepe Halı Yıkama

Maltepe Halı Tamiri
5 (100%) 1 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor