(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Maltepe Çin Halısı Yıkama

Maltepe çin halısı yıkama Hayatımızın en önemli eşyalarından biri olan halılar, özel  işlemlerimizle daha temiz olacaktır. Dışarıdan içeriye giren tozlar nedeni ile halılar hemen kirlenir. Aylık temizlik isteyen bu değerli eşyalarımız, özel temizlik yöntemleriyle temizlenmektedir.

Maltepe çin halısı yıkama işlemi yapan yerler arasında olan firmamız uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. ☎ 0531 762 7200

İnancında temizliğin önemli bir yeri olan toplumumuzda, kaliteli temizlik hizmetlerinin önemi büyüktür. Firmamızın temizlik sektöründeki yıllara dayanan tecrübesi, bu kategoride tercih edilmesine neden olmuştur. İşinin ehli ekiplerle, kısa zamanda Maltepe çin halısı yıkama işlemi gerçekleştirilmektedir. Etkili servis elemanlarımız, ücretsiz servis hizmeti ile halıları yerinden almaktadır. Yerinden alınan halılar fabrikada yıkandıktan sonra tekrar servisle adresinize teslim edilmektedir.

İşinin ehli ekiplerimiz bu kategoride halının yapısına göre temizlik maddesi kullanmaktadır. Çıkmayan lekelerin özel yöntemlerle çıkarılması, özel temizlik maddeleri ile yapılmaktadır. Otomatik yıkama ve kurutma makinelerinde, halılar özenle temizlenmektedir. Bu temizleme işlemi kısa sürede bitmektedir. Maltepe Çin halısı yakama kategorisinde, halının yapısal özellikleri önemli bir konudur. Yıkama işlemlerinde halının metrekare genişliği önemlidir. Metre kare başına birim fiyatı halının metrekaresi ile çarpılmaktadır. Uygun fiyat seçenekleriyle profesyonel yıkama işlemi gerçekleştirilmektedir.

Maltepe Halı Yıkama

Maltepe Çin Halısı Yıkama
5 (100%) 1 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor