(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Kurtköy Stor Perde Temizleme

Kurtköy stor perde temizleme yıkama olarak en iyi fiyatları ile hizmet vermektedir. ☎ 0531 762 7200

Stor perdeler günümüzde en çok tercih edilen perde biçimidir.  Kurtköy stor perde temizleme yıkama Gerek ev olsun gerekse iş yeri çoğu alanlarda artık sık sık karşımıza çıkmaktadır. Stor perdelerin de kendi içlerinde birçok çeşidi mevcuttur. Bizler her türlü stor perdenin temizliğini gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca ister evinizde olun isterseniz de iş yerinizde her nerede olursanız olun oraya ulaşım sağlayıp stor perdenizi ücretsiz servisimizle almamız mümkündür.

Kurtköy Stor Perde Temizleme sizler için gerekli olan tüm hizmetleri sağlamaktadır. Bizlerin en önemli ilkesi müşterilere her zaman hak ettiği hizmeti vermektir. Bizler stor perdelerinizin temizlik işlemlerini şu adımlarla izlemekteyiz; ilk etapta evinize ve ya iş yerinize gelip stor perdenizi asılı olduğu yerden sökme işlemini gerçekleştiriyoruz. Sökme işlemini tamamen son derece titizlikle gerçekleştirdiğimize emin olabilirsiniz. Mekanizmasına kesinlikle zarar vermiyoruz. Çünkü mekanizmaları hassas yapıdalardır ve alüminyumdan üretilmiştir. Mekanizma zarar gördüğü an stor perdenizde geri dönülmez hatalar oluşur. Çünkü bozulması durumda perde çöp hale gelmiş olmaktadır. Bizler bu tür durumlara kesinlikle mahal vermiyoruz.

Kurköy Stor Perde Yıkama Firmaları

Stor perdeler mekanizmalarından söküldükten sonra düzgünce katlanıp özel araçlarla fabrikamıza ulaştırılır. Burada ayrı bir ekip temizlik işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ve stor perde yıkama temizlenmesi için de büyük bir alanda çalışmalar sürdürülür. Bu büyük alanlara alınan stor perdeler özenle yıkanmaktadır.

İlk önce lekeli bölgelere müdahale edilir. Sonrasında ise ön yıkama işleminden geçmektedir. Bu işlem sırasında kesinlikle sıcak su değdirilmemektedir. Tamamen ılık sularla temizlik işlemleri gerçekleştirilmektedir. Büyük havuzlar içerisinde bekletilip stor perdenin kirlerinin yumuşatılması sağlanmaktadır. Burada kiri yumuşayan stor perdeler son derece titizlikle yıkanır ve tüm kirlerinden arınır.

Kirlerinden arındıktan sonra ise özel kurutma odalarına alınıp burada tamamen kuruması sağlanır. Kurtköy Stor Perde Temizleme tüm işlemleri özenle gerçekleştirmektedir. Tamamen kuruyan stor perdeler müşterilerine teslim edilmek ve monte edilmek amacıyla yola çıkar. Böylelikle tüm işlemleri gerçekleştirmiş olur. Stor perdeler diğer perdelere göre daha hassas yapılı olduklarından ötürü daha çok narin davranılması gerekmektedir. Bunun için tamamen özel personeller görevlendirilmiştir. İşini bilmeyen ellere teslim edildiği durumda perdelerde geri dönülmez hatalar meydana gelmektedir.

Kurtköy Stor Perde Temizleme Fiyatları

Bizlerin stor perde temizleme dışında da başka hizmetlerimiz mevcuttur. Bu hizmetler başlıca şöyledir; koltuk temizleme, yorgan yıkama ve halı yıkamadır. Her hizmet için ayrı ekip mevcuttur. Tüm hizmetlerde kendimizi ispatlamış olup çalışmalarımızı profesyonelce sürdürmekteyiz. Sizler de tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz Kurtköy Stor Perde Temizleme ile iletişime geçebilirsiniz.

Bizlerle iletişime geçtiğiniz durumlarda ev veya iş yeri fark etmeksizin her yere ulaşım sağlayıp profesyonel standartlar altında çalışmalarımızı sürdüreceğimizden emin olabilirsiniz. Sizlerden almış olduğumuz olumlu geri dönüşler sayesinde bizler olmak istediğimiz konumlara yerleştik. Bunun için sizlere müteşekkiriz.

Her geçen gün kendimizi daha üst çıtalara çıkarmak için çalışmalarımızı sürdürüp yenilikleri takip edeceğimizden de şüpheniz olmasın.

Kurtköy Stor Perde Temizleme
3.7 (73.33%) 3 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor