(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Kurtköy Koltuk Temizleme

Kurtköy koltuk temizleme olarak en uygun fiyatları ile hizmet veren firmaları arasındayız. ☎ 0531 762 7200

Koltuklar Kurtköy koltuk temizleme bizlerin hayatında büyük önemde yer kaplamaktadır. Birçok kullanım alanları vardır. Evde, işte, okulda, sinemada ve daha çeşitli birçok yerde rahatlık bakımından koltukları tercih etmekteyiz. Fakat şöyle bir gerçek var ki günümüzde en çok kullandığımı eşyalardan olduğu için kirlenme olasılığı da bir o kadar artmaktadır. Bunun için yapmamız gereken koltuklarımızın düzenli olarak temizliğinin yapılmasıdır. Temizlenmediği takdirde koltukların yüzeyinde türlü türlü bakteriler türüyor ve bu bakteriler zamanla koltuk yüzeylerinden geçip süngerlerine kadar geçmesine neden oluyor. Daha kötü olan da bakteriler sünger içlerinde bölünerek hızla çoğalmakla birlikte sağlığımızı da ciddi boyutta tehlike altına atıyor.

Kurtköy Koltuk Temizleme, koltuklarınızdaki bu tür durumlardan dolayı sağlığınızın tehlike altına girmesini istemiyor ve bizlere ulaşıp koltuklarınızı temizletmenizi öneriyoruz. Çünkü bizler son derece özen ve titizlikle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ayrıca evlerinize kadar hizmet sağlayıp yerinde temizleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Yerinde Koltuk temizleme işini gözlerinizin önünde gerçekleştiriyoruz. İlk etapta koltuklarda ne kadar oranda kir ya da leke olup olmadığı tespit ediliyor. Sonrasında ise koltuk temizlemek için makineleri getiriyoruz. Lekeli bölgelere varsa eğer müdahalede bulunuyoruz.

Kurtköy Yerinde Koltuk Temizleme Fiyatları

Bizler en zorlu çıkmayan lekeleri bile çıkaracağımıza dair garanti veriyoruz. Sonrasında koltuklarınızda ön yıkama işlemi yapıyoruz. Bu işlemi yaparken özel su püskürtmeli makinemizi kullanıyoruz. Sonrasında ise fırçalama işlemine başlanıyor. Bu esnada dönen bir mekanizma içinde yerleştirilmiş olan fırçalar döne döne koltuklarınızın en ulaşılmaz yerlerine kadar ulaşıp fırçalama işlemini gerçekleştiriyor. İç ve dış olmak üzere bu işlem bir kaç defa tekrarlanıyor.

Daha sonrasında vakumlama işlemine başlanıyor. Adından da tahmin edeceğiniz üzere tüm kirli sular vakumlanarak temizlik işlemleri gerçekleştiriliyor. Vakumlamanın bir diğer faydası ise koltukların büyük oranının kurutmasıdır. Geri kalan nem için de belli bir müddet yani en az 8 en fazla 12 saat içinde kullanılmadan bekletilmesi gerekmektedir. Bizler işlemlerimizi bu şekilde sürdürmekteyiz. Günümüzde kullanılan bir çok kumaş çeşidi mevcuttur.

Bunlar başlıca şöyledir; tay kumaşı, kadife kumaş, gabardin kumaş, natürel pamuklu keten, kanvas-panama kumaş, keten kumaş, kadife kumaş, şönil kumaş, saten kumaş, goblen kumaş, damask-kabartma Osmanlı viskon, alkantara kumaş, pamuklu döşemelik kumaş, imitasyon kumaşlar, akrilik kumaşlar, kanvas-panama viskon kumaş, kilim desenli kumaş, flok süet kumaş, deri kumaş, kadife kumaş  vb. Kurtköy Koltuk Temizleme her türlü kumaşın temizliğini üstlenmiş olup hepsinde de profesyonelce çalışmaktayız.

Kurtköy Koltuk Temizleme Firmaları

Bünyemizde koltuk temizleme dışında başka hizmetlerimiz de mevcuttur. Bu hizmetler başlıca şunlardır; yorgan yıkama, Tuzlada halı yıkama firmaları ve stor perde temizliğidir. Tüm alanlarda koltuk temizlemedeki gibi iddiamızı sürdürmekteyiz. Sizler de bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizlerle iletişime geçtiğiniz durumda size anında dönüş yapacağımızdan şüpheniz olmasın.

Çünkü biz Kurtköy Koltuk Temizleme ekibiyiz. Sizlerin memnuniyeti için her şeyi yapmaya hazırız.

Kadıköy Koltuk Temizleme

Pendik Halı Yıkama

Kurtköy Koltuk Temizleme
5 (100%) 1 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor