(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Kurtköy Halı Yıkama

Kurtköy halı yıkama Asipava olarak 2018 uygun fiyatları ile en iyi firmaları olarak hizmet vermektedir. ☎ 0531 762 7200

Kurtköy Halı yıkama konusu günümüzde en çok popüler olan konudur. Çoğu insanlar artık halılarını halı yıkama firmalarına yıkatmaktadır. Bizler de halılarınızı yıkamak için tüm titizlikle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bunun için gerekli olan tüm araç ve gereçleri sahibiz. Sizler de halılarınızı birebir özenle yıkanmasını istiyorsanız Kurtköy Halı Yıkama ile iletişime geçebilirsiniz. Çünkü bizlerle iletişime geçtiğiniz durumlarda evlerinize kadar gelip birebir özel olarak hizmet sağlıyoruz. Halılarınızı teslim aldığımız ilk anda sizlere makbuz kesip kaşeleyip veriyoruz. Çünkü bizlere sonsuz güvenmeniz gerekmektedir.

Kurtköy halı yıkama, bizler için geçerli olmasa da bazı kendini bilmez halı yıkamacılar halıları karıştırıp sizlere yanlış halılar teslim etme gibi durumları söz konusu olmaktadır. Bizlerde de böyle şeyler yaşanmaması adına halılarınızı etiketleyip numaralandırıyoruz. Bu numaraları da makbuzlara işliyoruz. Bu durumda karışması söz konusu dahi olmaz. Yine bazı merdiven altı halı yıkamacılar ise halıları temiz alıp kirli teslim etmektedir. Bu durum nasıl gerçekleşiyor diye merak ediyorsanız sizlere şöyle bilgi verebiliriz; halıda oluşan lekeyi çıkartmak adına halının cinsine uygun olmayan deterjanlar kullanılıyor.

Kurtköy Halı Yıkama Firmaları

Kurtköy halı yıkama firmaları bu deterjanların kullanımından sonra halılarda bu defa başka türlü ve kalıcı kirler oluşuyor. Ve bu lekelerin de geri dönüşü maalesef ki dönüşü olmuyor. Halı yıkamacılar sorumluluğu kabul etmediği gibi müşteriyi suçlayıp mağdur durumuna düşürüyor. Siz siz olun halı yıkama firması seçerken özen gösterin. Bizlerin farkı tam bu esnada ön plana çıkıp rakiplere açık ara fark atmaktadır. Eğer ki sizler halılarınız için en kaliteli ve işini bilen firma arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir.

Kurtköy Halı Yıkama halılar için son teknoloji makineler kullanmaktadır. Bu sayede halılarınız en derinine kadar temizlenmektedir. Bizler düzenli olarak halılarınızı yıkatmanızı önermekteyiz. En az 6 ay en fazla 12 ayda bir yıkanması gerekmektedir. Sıcaksuyla Halı Yıkama uygulanmadığı  durumlarda içlerinde türlü türlü bakteriler üremesi söz konusu olabilir. Bu bakteriler kötü huylu olup sağlığı da ciddi boyutta tehdit etmektedir. Halıların evde dövülmesi, silkelenmesi, silinmesi ve yıkanması da son derece yanlış ve zararlıdır. Ev şartlarında halıların temizlenmesi söz konusu dahi olamaz. Halılarınız temizlendiğinde evinizdeki ferahlığın birden değiştiğine şahit olacaksınız. Çünkü halıların içindeki bakteriler zamanla havaya karışıp vücudunuzla temas edecek durum haline gelebilir.

Kurtköy Sıcaksuyla Halı Yıkama

Kurtköy halı yıkama, bu durumlar da vücutta aşırı yorgunluk, uykusuzluk ve baş ağrısı gibi sonuçlar doğuracaktır. Bundan ötürü halılarınızı düzenli olarak yıkatmanızı önermekteyiz. Bünyemizde halı yıkama dışında başka hizmetlerimiz de mevcuttur. Bu hizmetler başlıca şunlardır; yorgan yıkama, koltuk temizleme ve stor perde temizliğidir. Tüm hizmetlerde kendimizi ispatlamış olup profesyonelce çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Kurtköy Halı Yıkama Fiyatları

Sizler de tüm bu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey sadece bizimle iletişime geçmenizdir. Bizimle iletişime geçtiğiniz durumlarda sizlere anında dönüş yapacağımızdan şüpheniz olmasın. Kurtköy Halı Yıkama farkını her zaman ortaya koymuş olup alanında bir numara seçilmiştir.

Kavakpınar Halı Yıkama

Pendik Halı Yıkama

Kurtköy Halı Yıkama
5 (100%) 3 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor