(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Kurna Halı Yıkama

Pendik kurna köyü halı yıkama firmaları olarak en uygun fiyatlarla ücretsiz servisimizle hizmetinizdeyiz. ☎ 0531 762 7200

Kurna Halı yıkama denince aklımıza türlü türlü zorlu şartlar gelmektedir. Eskiden büyüklerimiz belki de biz daha çocukken günlerce haftalarca uğraşıp halıları temizlemeye çalışırlardı. Bizlerin çoğunluğu da bu durumlara şahit olmuştur. Ama artık günümüzde evde halı yıkamak tarihe karışmıştır. Türlü türlü halı yıkama firmaları ürediğinden ötürü bizler de artık halılarımızı halı yıkama firmalarında yıkatmayı tercih etmekteyiz. Kurna Halı Yıkama alanında bir numara olup rakiplerine açık ara fark atmaktadır. Çünkü bizler kaliteli hizmet, %100 garanti, müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat gibi olanaklar sağlamaktayız. Bu kriterlerimiz ise bizi tescilledi. Halıların düzenli olarak temizliğinin yapılması gerekmektedir. Bu süre kullanım açısına göre farklılık gösterse de minimum 6 ay maksimum ise 12 ay arasında olması gerekmektedir.

Kurna Köyü Halı Yıkama Fiyatları

Halı Temizliği konusu kesinlikle hafife alınacak bir konu değildir. Çünkü zamanla kullanımda içerinde bakteri, mayt, virüs ve türlü mikroplar türemektedir. Bu bakterilerin bazıları halıların ipliklerini yiyerek çoğalmakla birlikte bazıları ise yaşamını halıların arasında biriken ekmek kırıntıları, yemek artıkları, meyve suları ve yemek sularından geçirmektedir. Halılarımızı düzenli olarak yıkatmanın dışında da her gün düzenli olarak elektrik süpürgenizle üzerlerini çekmeniz gerekmektedir. Evinizde yaşayan küçük bir çocuğunuz var ise durum iki üç kat önemli hale gelmektedir. Çünkü çocukların yerlere yiyecek dökme olasılığı daha fazladır.

Bazen de anlamadan yerden aldığını ağzına atabilir. Bu sayede de çocuğunuzun vücuduna çeşitli mikroplar girmiş olup hastalanmasına neden olur. Çünkü onların bağışıklık sistemi bizimkine göre daha düşüktür. Yaşları küçük olduğundan ötürü bu konu hakkında bilgileri de yoktur. Savunmasız olan çocuklarımızı savunmalı hale getirmek için bu tür temizliklere dikkat etmek gerekmektedir.

Pendik – Kurna Halı Yıkama Firmaları

Kurna Halı Yıkama son derece özel teknik ve deterjanları ile tüm temizlik işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bizler halılarınızı bizzat kendimiz evinizden ücretsiz servisimizle teslim alıp fabrikamıza özel araçlarımızla ulaştırıyoruz. Burada tüm temizlik işlemlerini gerçekleştirip tekrar sizlere teslim ediyoruz. Her halı cinsine göre yıkama teknikleri ve deterjanlar olarak farklılıklar göstermektedir.Bizler halıların cinsini anlama konusunda son derece tecrübe sahibiyiz. Günümüzde pek çok halı çeşitleri bulunmaktadır.

Bu halı çeşitleri başlıca şunlardır; Nepal halı, el dokuma halısı, makine halısı, hereke halı, step halı, ipek halı, afgan halı, bünyan halı, ladik halı, uşak halı, patchwork halı, antik halı, yağcıbedir halı, minotti halı, kaşmir halı, milas halı, yörük halı, yahyalı halı, taşpınar halı, dalyana halı, bambu halı.

Bizler uzman kadromuzla birlikte her türlü halının yıkamasını yapmaktayız. Bünyemizde pendik halı yıkama dışında da başka hizmetlerimiz mevcuttur. Bu hizmetler başlıca şunlardır; stor perde temizleme, koltuk temizleme ve yorgan yıkamadır. Her hizmette tüm beceri ve yeteneklerimizi kullanarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Sizler de bu hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz Kurna Halı Yıkama ile iletişime geçip müşteri sipariş kaydı oluşturabilirsiniz.

Kurna Halı Yıkama
5 (100%) 2 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor