(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Kurfalı Halı Yıkama

Kurfalı halı yıkama firmaları olarak en uygun fiyatlarla kaliteli hizmet vermekteyiz. Ücretsiz servis ile bir telefon uzağınızdayız. ☎ 0531 762 7200

Kartal halı yıkama firması  Kurfalı halı yıkama olarak uzun yıllar siz değerli müşterilerimize profesyonel temizliği sunmaktayız. Son teknoloji profesyonel yıkama ekipmanları, kurutma ve paketleme ekipmanları kullanılmaktadır. Ayrıca işinde uzman personellerimiz ile kaliteli bir çalışma sergilemekteyiz.

Kurfalı halı yıkama, uygun fiyatlar ile firmamız İpek, kilim, makine halısı ve benzeri gibi birçok farklı türdeki halıları temizlemektedir. Bunun yanı sıra koltuk, sandalye yıkama hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Ürünün cinsine göre yıkama aşamaları ve kullanılan malzemeler farklılık göstermektedir.

Kartal Kurfalı Halı Yıkama

Kurfalı halı yıkama, halıların uzun ömürlü ve sağlıklı kullanımı için yılda en az 2 kere yıkanması gerekmektedir. Ancak evde silinen halılar orantısız güç nedeniyle zarar görmektedir. Ayrıca elde silinen halılar yeterince dezenfekte olmamaktadır. Bu da hijyen açısından özellikle çocuklar için, hiç uygun değildir. İşinde uzman profesyonel halı yıkama firmaları ile halılarınız ilk günkü gibi olacaktır.

Halı yıkamadaki en güvenilir adres Kurfalı halı yıkama firması 4 mevsim hizmetinizdedir. Halı yıkama işlemi basit gibi görünse de oldukça ciddi bir iştir. Özellikle yün halıların temizlenmesinde ipliğin cinsi, halı boyasının türü gibi detaylara dikkat edilmesi gerekir. Ayrıca yün halıların temizliğinde baskı uygulanmaması gerekir. Direkt günışığı görmemeli ve çok sıcak suyla yıkanmamalıdır. Her kumaşın kendine göre temizlenme işlemi farklıdır. Bu nedenle halılarınızı uzman ekiplere emanet etmek en doğrusu olacaktır.

​​​Firmamız bünyesinde on teknoloji ile üretilmiş makinalar barındırmaktadır. Tam otomatik toz alma makinaları, santrifüj makinaları, halı yıkama makinaları, hava alma makinaları ve paketleme makinalarımız mevcuttur.

Kurfalı Halı Yıkama Firması

Kurfalı halı yıkama firması, aşamaları nelerdir?:Ücretsiz servis araçlarımız ile halılar adresten teslim alınır. Bu aşamada halılar her müşteriye özel olarak etiketlenir. Fabrikaya gelen halılar en boy olarak ölçülür ve kategorilere ayrılır. Her halı ilk önce toz alma makinesinden geçer. Ürünün üzerindeki lekelere uygun leke çıkarıcı eklenir ve teker teker otomatik halı yıkama makinasında ilk yıkaması yapılır.

Kurfalı halı yıkama makinesi halıları defalarca kez fırçalayarak yıkar. Daha sonra yine makina içerisinde kirli köpükten arındırılır ve durulamaya hazır hale getirilir. Durulama aşamasında halılara basınçlı su püskürtülür ve böylelikle tamamen ıslatılır. Durulama işlemi bittikten sonra halı, süpürülen yönüne doğru fırçalanır. Ardından rulo haline getirilir ve sıkma işlemine geçilir. Sıkma işleminden sonra halılar %95’e varan oranda kurumuş hale getirilir. Daha sonra kapalı kurutma odalarına asılır.

Kurfalı Halı Yıkama Fiyatları

Kurfalı halı yıkama fiyatları, kurutma işlemi bittikten sonra halılar paketlemeye götürülür. Burada son kalite kontrol işlemi yapılır. Eğer leke tespit edilirse yıkama işlemi tekrar yapılır. En son aşama olarak halılar parfümlenerek paketlenir. Devamında müşteriye bilgi verilir, teslimat işlemleri başlatılır.

Halıların yıkama kurutma süresi mevsimlere göre değişkenlik göstermektedir. Genel olarak 3 ile 7 gün arasında işlem tamamlanmaktadır. Kaliteli bir hizmet için Kurfalı halı yıkama her zaman hizmetinizdedir.

Kurfalı Halı Yıkama
5 (100%) 4 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor