(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Halı Kontrol & Paketleme

Günümüzde artık yoğunlukla halı yıkama firmaları tercih edilmektedir. Sizlerden teslim aldığımız halıları gerekli işlemlerini yapıp temizledikten sonra en son kontrol ve paketleme işine girer. Bu bölümde de diğer bölümlerde çalıştığımız titizlikle çalışırız. Halılarınızın en ufak detayını dahi inceleriz, temizlenmediğine kanaat getirdiğimiz hiç bir halıyı sizlere teslim etmeyiz.

Çünkü müşteri memnuniyeti hep temel ilkelerimiz arasında yer almıştır. Eğer ki halınızda çıkmayan lekeyle karşılaşırsak tekrarında halıyı temizleriz gerekli tüm işlemlerini yaparız. Özenle rulo yapıp düzgünce sararız ki halının bir yerini kırıp bozmamak için. Her işlemi düzgün yaparız ve halıya uygun ebatlarda paket seçeriz. Böylelikle sizlere hazır ve nazır hale getirmiş oluruz.

Kontrol ve paketleme işlemi her ne kadar basit gözükse de bizim için öyle değildir. Her detayda özenerek çalışırız. Uzman kadromuz sayesinde çıtamızı her gün bir üst seviyeye çıkardık ve kendimizi geliştirdik. Çünkü sizin memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir. Halılarınızın işlemleri bittikten sonra ücretsiz hizmetimizle evlerinize kadar gelip teslimatını yapıyoruz.

Halı Kontrol & Paketleme
3 (60%) 2 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor