(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Koltuk Temizleme

Evimizin en gözde eşyaları koltuklarımızdır. Koltuk temizleme –  Yıkama Gerek kumaşlarından ötürü olsun, gerekse renk olarak gözümüze oldukça güzel bir şekilde hitap etmektedir. Görselliği ne kadar önemliyse bir o kadar da konforu önemlidir.

Uzunca oturup dinlenmek isteriz üzerlerinde. Dışarıdan kirli kıyafetlerimizle eve geldiğimizde yorgunluğumuzu atmak için üzerlerine fark etmeden oturmuş oluruz. O esnada dışarıdan getirdiğimiz kirle koltuğun birleşmesini yaşatmış oluruz. Zamanla bu böyle sürüp gider ve koltuklarımız özellikle rengi açık tonlarda ise kirlenmelerine şahit oluruz. Görüntüden ziyade üzerinde biriken bakteriler ciddi anlamda sağlığımızı tehdit eder. Fakat ne koltuklarımızı silmeye vaktimiz olur, ne de onu silmek için gücümüz yeterli olur. Ne yapacağım ne edeceğim diye düşünmeyin siz derdi tasayı Koltuk Yıkama firmasına devredin.

Biz sizin için her şeyi düşündük. Bütün ekipmanlar bizde mevcut. Uzman personelimiz ve çeşitli ekipmanlarımız sayesinde bunu çok kolay hale getirebiliyoruz. Üstelik siz hiç yorulmadan evinizden teslim alıp bu işlemi yapıyoruz. Kumaşların temizlenme zorluğu kendi içlerinde çeşitlik gösterebiliyor. Mesela  döşemelik kumaşlarda, kumaşın yıpranma direncini anlamak için sürtünme kat sayısına dikkat ediyoruz, leke geçirmezliğine ve iplik içeriğine, kumaşın sağlamlığını, çekme riskini ve yıkanabilir oluşunu göz önünde bulunduruyoruz.

Kumaşın direkt güneş ışığına maruz kalması engelliyoruz, döşemelik kumaşları silmek için kaynatılmış su kullanıyoruz ve bu sayede kaynayan sudaki klor buhar ile uçar ve kumaşa zarar vermesi engellenmiş oluyor. Kumaşın çabuk deforme olmaması için doğal sabunlarla temizliyoruz aksi halde renk solması yapabilir. Bütün bu maddeler biz Koltuk Temizleme ekibi olarak çok önemlidir. Amatör ruhu ve profesyonel iş ahlakı ile siz değerli müşterilerimize %100 memnuniyet hedefi ile hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Koltuklardaki kumaş aksamlarında zaman içerisinde birikmiş kirleri ve çıkması çok zor olan lekeleri çevre dostu özel organik deterjanımız ve emiş gücü yüksek, kendinden kurutma özelliğine sahip, teknoloji harikası, makinelerimiz ile çok kısa sürede temizleyip, kurutup siz değerli müşterilerimizin tekrar hizmetine sunuyoruz. Günümüzde birçok koltuk döşeme çeşidi vardır. Bunlar; deri kumaş, kanvas-panama kumaş, gabardin kumaş, keten kumaş, kadife kumaş, şönil kumaş, saten kumaş, goblen kumaş, damask-kabartma Osmanlı viskon, alkantara kumaş, natürel pamuklu keten, pamuklu döşemelik kumaş, imitasyon kumaşlar, akrilik kumaşlar, kanvas-panama viskon kumaş, kilim desenli kumaş, flok süet kumaş, kadife kumaş  vb.  a’dan z’ye bütün kumaş çeşitlerini firmamız Koltuk Temizleme tarafından temizlenmektedir.

Sizler de bizim üstün yetenekli ekip arkadaşlarımız sayesinde bu mucizevi temizliğe şahit olmak isterseniz bir telefon kadar yakınınızdayız. Bizimle iletişime geçerseniz kesinlikle pişman olmayacaksınız çünkü dört dörtlük hizmetimizle sizlerin memnuniyetini sağlayacağımızdan hiçbir şekilde şüpheniz olmasın.

Ekibimiz olarak kendimize bunu ilke edinmiş bulunuyoruz. Koltuk temizleme işlemini beğenmediğiniz durumlarda sizlerin bize daha öncesinden ulaşmış olduğunuz numaralardan tekrar geri dönüş sağlayıp memnuniyetsizliğinizi dile getirdiğiniz takdirde ücretsiz servisimizle gelip koltuğunuzla ilgileneceğimizden şüpheniz olmasın. Çünkü sizler bizim için değerlisiniz. Ama buna gerek kalmadan işleminizi tek seferde bitireceğimize dair temenni veriyoruz. Sizin memnuniyetiniz bizim memnuniyetimizdir.

Koltuk Temizleme
3.9 (78.33%) 12 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor