(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Kaynarca Koltuk Temizleme Yıkama

Firmamız Kaynarca koltuk temizleme ve yıkama firmaları olarak 2018 yılı en ucuz fiyatları ve kampanyaları ile hizmetinizdedir. ☎0531 762 7200

Koltuklar günlük hayatlarımızda Kaynarca koltuk temizleme kullandığımız en konforlu yerlerden biridir. Bu duruma aynı zamanda en sık temas ettiğimiz yerlerden biri de diyebiliriz. Aile, çocuk veya arkadaşlarımızla olsun sürekli kullandığımız için ne yazık ki en kirli ve en çok bakteri üreyen bölgelerdir. Yemek gruplarındaki koltukların üzerlerinde ve aralarında yemek artıkları, ekmek kırıkları, şekerli yiyecekler ve ya tuzlu yiyeceklerin de birikmesi sonucunda lekelerin oluşması kaçınılmazdır.

Kaynarca Koltuk Yıkama koltukların yüzeylerin bu tür lekelerin temizlemesini derinlemesine kadar yapmaktadır. Bu aşamada en çok dikkat ettiğimiz durum ise kumaşın yüzeyine uygun deterjan seçimi yapmaktadır. Burada profesyonellik konuşur ve profesyonel kişilerce tespit edilen koltuk temizleme deterjanları en özenli biçimde seçilir. Koltuk yüzeylerinin zaman aşımında çok çabuk deforme olması veya eskimesinin sebepleri kesinlikle bilinçsizce yapılan temizliklerdir.

Kaynarca Koltuk Yıkama

Yanlış temizleme teknikleri ve kimyasal içeren deterjanlar yüzünden koltuklarınızın rengi bozulabilir ve kullanılamayacak hale gelebilir. Günümüzde birçok çeşitte kumaşlar türemiştir en önemlilerinden biri de kir tutmayan kumaş adı altında satılanlardır. Bu kumaşlarda fabrikalarda özel olarak tasarlanmaktadır. İpliklerine eklenen malzemeler sayesinde kire karşı dirençli olurlar ve kirin kumaştan süngere geçmesini engellemektedir. Fakat günümüzde işini bilmeyen koltuk temizlemecileri veya evde bilinçsizle yanlış uygulanan metotlar ile kir tutmayan kumaşlar bütün özelliğini yitirmektedir. Aşırı yoğun kirler oluşmadığı takdirde kir tutmayan kumaşların temizliği bir hayli kolaydır. Sadece üzerinden vakumlama sistemi ile deterjansız olarak bu işlem yapılır. Tüm bu ve bunun gibi türlü bilgilere hakim olup temizlik işlemlerini birebir özenle gerçekleştirmekteyiz.

Çünkü biz Kaynarca Koltuk Temizleme ‘yiz. Evlerinize geldiğimizde ilk tespit ettiğimiz şey koltuğun üzerinde çıkması zor olan bir lekenin mevcut olup olmadığıdır. Leke tespit ettiğimiz durumda özel leke çıkarıcı ürünlerimizle bu lekeye müdahalede bulunuruz. Sonrasında koltuğunuzun üzerinden tozu özel makineleriz sayesinde vurularak alınır. Daha sonra su püskürtme makinelerimiz ile ilk önce koltuğun kaba pisliğini vakumlayarak alırız. İkinci püskürtme aşamasında deterjan kullanırız. Makinemizin içinden sabunlu sular püskürerek koltuklarınızla buluşmasını sağlar. Daha sonrasında ise fırçalama işlemi yapılır. Bu fırçalar da dönen bir mekanizma içerisinde yerleştirilmiş olmaktadır. Kesinlikle narin yapıdalardır, sert değildir.

Kaynarca Koltuk Temizleme Firmaları | Fiyatları

Fırçalama işlemi de bittikten sonra vakumlama işlemi yapılır ve tüm sular vakumlanarak çekilir. Oda sıcaklığında da en fazla 8 saat içinde kurur bu sürede tabi ki de kullanmamınızı öneririz. 8 saatin sonunda koltuklarınızın temizliğinden gözlerinizi alamayacağınız için zaten bir an önce kullanmak isteyeceksiniz.

Uzman ekibimiz son derece hassasiyetle işlemlerini sürdürmektedir. Koltuk temizleme dışında da sunmuş olduğumuz başka hizmetler vardır.

Bu hizmetler başlıca şunlardır; yorgan yıkama, stor perde temizleme ve Pendik halı yıkama firmaları dır. Tüm alanlarda iddia sahibiyiz.

Çünkü biz Kaynarca Koltuk Temizleme ekibiyiz. Sağlığınız için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Sizler de bizimle iletişime geçip bu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kaynarca Koltuk Temizleme Yıkama
5 (100%) 1 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor