(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Kaynarca Halı Yıkama

Kaynarca halı yıkama firmaları asipava olarak en uygun fiyatlarla en iyi öneri alan firmalardan olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. ☎0531 762 7200

Pendik halı yıkama , Halılar bayanlar için önemli bir Kaynarca halı yıkama konudur. Çünkü görsellik açısından evlerimize ahenk katarlar. Günümüzde de değişik renk ve modelleri çıkmıştır. Bu durum da halıları satın alırken daha çok zorlaşır ve önem gösterilir. Ne yazık ki bu durum halıları kullanırken gerekli özen gösterilmemektedir. Halı temizliği konusu fazla ciddiye alınmaz. Fakat ayak basıldığından dolayı evimizde en çok dikkat edilmesi gereken ve en çok kirlenen yerdir.

Kaynarca Halı Yıkama halılarınızın temizliğini üstlenip ilk günkü haline getirmektedir. Bizler uzman bir firma olarak halılarınızı senede bir defa yıkatmanızı öneririz. Ve bu yıkatma haricinde de her gün elektrik süpürgesi ile çekmeniz gerekmektedir. Rutin temizliklerini yaptığınız takdirde halınızın aynı zamanda ömrünün uzamasını da sağlamış olursunuz. Bizimle iletişime geçtiğiniz durumda halınızın evden teslim alıp, fabrikamıza götürmekteyiz. Burada ayrılan geniş alanda temizlik işlemlerini gerçekleştiririz. Halılarınızı kesinlikle havuz sistemi ile yıkamamaktayız. Havuz sistemi yıkama da son derece yanlış işlemdir, önermeyiz. Halılarınızın ilk önce özel makinelerimiz sayesinde üzerinden tozunu attırmasını sağlarız. Sonrasında arkalı önlü ıslatarak fırçalama işlemine başlarız. Bunu da tamamen özel makinelerimiz yapmaktadır.

Alt Kaynarca Halı Yıkama

Alt Kaynarca halı yıkama, büyük ve uzun fırçalar sayesinde halılarınızın her yeri iyice fırçalanır. Sonrasında durulamaya alınarak bol ve temiz sularla durulanır. En son vakumlanır ve özel kurutma odalarına alınır. Kalite kontrol ve paket derken sizlerin hizmetine hazır hale gelmiş olur. Kaynarca Halı Yıkama sizin memnuniyetinizi sağlamak adına tüm temizlik işlemlerini gerçekleştirmektedir. Halıların gerekli temizlikleri yapılmadığı takdirde içlerinde mayt, mikrop, bakteri her türlü mikroorganizma türemektedir. Halılar cinsi itibari ile yoğun iplikler içermektedir. Ve bu ipliklerin içinde çoğu zaman yemek kalıntıları kalabilir. Elektrik süpürgenizle süpürüp temizlik işlemini gerçekleştiremezsiniz her zaman. İçinde kalan yemek kalıntıları halıların diplerinde de ayrıca böcek türetmektedir. Evinizde sürekli misafirler ağırlıyor ya da nüfus olarak kalabalıksanız 6 ayda bir halılarınızı halı yıkatma firmasına teslim etmenizi öneririz. Halı yıkatmanın bizler için mevsimi yoktur.

Üst Kaynarca Halı Yıkama

Üst Kaynarca halı yıkama fiyatları, yaz kış istediğiniz her an teslim edebilirsiniz. Bahsettiğimiz gibi özel kurutma odalarımız yalıtımlı ve içerlerinde klima bulundurduğumuzdan halınızı kısa sürede kurutmamız mümkündür.7/24 bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Bünyemizde Tuzla halı yıkama fiyatları dışında başka hizmetlerimiz de mevcuttur. Bu hizmetler de başlıca şunlardır; yorgan yıkama, stor perde temizleme ve koltuk temizlemedir. Bizlerle iletişime geçtiğiniz durumlarda bu hizmetlerimizin hepsinden yararlanabilirsiniz. Bizler her görev için ayrı elemanları kadrolaştırdık.

Kaynarca Halı Yıkama Firmaları & Fiyatları

Kimin yeteneği hangi yöne yatkınsa o ekip arkadaşlarımıza gerekli olan eğitimleri sağladık. Düzgün iş ahlakımız sayesinde zamanla aile gibi olduk hatta müşterilerimizle aramızda o sıcaklığı kurduk.

Her zaman rakiplerimize fark atıp üstün yetenekler elde ettik. Kaynarca Halı Yıkama sahip olduğu ve biriktirdiği tecrübeleri sunmak için hizmetinize hazır beklemektedir. Sizler de bu tür hizmetleri sunacak güvenilir firma arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir.

Güzelyalı Halı Yıkama

Kaynarca Halı Yıkama
5 (100%) 3 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor