(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Kavakpınar Yorgan Yıkama

Firmamız Kavakpınar yorgan yıkama olaran en çok tercih edilen firmaları olmaktan ve uygun fiyatları ile hizmetinizde. ☎ 0531 762 7200

Kavakpınar yorgan yıkama soğuk kış aylarında ısınmak için en çok tercih ettiğimiz eşyadır. Günümüzde yazlık yorganlar da çıkmış olsa da en çok kış aylarında tercih etmekteyiz. Biçimi ve cinsleri türlü değişiklikler gösterebilir. Artık her yata boyutunu kendi istediğimiz gibi ayarlayabiliyorsak o yatakların boyutuna uygun yorganları da seçmemiz mümkündür. Bahsettiğimiz gibi türleri de şöyle farklılıklar gösterebilir; bambu, silikon, elyaf, yün vs. birçok çeşit mevcuttur.

Kavakpınar Yorgan Yıkama her türlü yorganın temizliğini yapmaktadır. Öncelerden yoğunlukla yün yorganlar tercih edilirdi. Şimdilerde ise çoğunlukla bambu, silikon ve elyaflar tercih edilmektedir. Yün yorganların temizliği ev şartları ortamında bir hayli zordur. İçini sökmesinden tut, tek tek yünler yıkanır, kurutulur, kabartılır ve yorgan kumaşının içine tekrar düzenli şekilde yerleştirilerek konur. Bu işlem neredeyse haftalar alır. Öncelerden büyüklerimiz bunlara başvurmak zorundaydı çünkü yıkama firmaları bu kadar meşhur değildi. Artık bizler varız ve sizlerin bu tür zorluklara girmesini kesinlikle istemiyoruz.

Kavakpınar Yorgan Yıkama Firmaları Önerileri

Kavakpınar yorgan yıkama, evlerinize kadar gelip yorganlarınızı teslim alıyoruz ve yıkama işlemleri gerçekleştirildikten sonra tekrar sizlere teslimatını yapıyoruz. Bizler yorganlarınızı en özenli şekilde yıkayabilmek için son model sanayi tipli çamaşır makineleri temin ettik. Burada her yorganın cinsine göre programlar olmakla birlikte her yorganın cinsine göre deterjan seçimi yapmaktayız. Yorganlar birebir vücuda temas ettiği için kesinlikle kimyasal içermeyen ürünlerle dezenfekte işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Burada temizleme işlemleri bittikten sonra yorganlar yüksek devirde suyu sıktırılarak nemini en aza indirmeye çalışırız. Ne kadar sıkılsa da içlerinde %10 gibi nem kalması söz konusu olabilir. Bu nemlerden kurtulabilmesi için de yorganlar özel kurutma odalarına alınarak belli bir süre bekletilip kurutulması sağlanır. Sonrasında ise ütü, kalite kontrol ve paketlemeye girip sizlerin hizmetine hazır hale gelmiş olur. Bizler son derece özen ve titizlikle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Kavakpınar Yorgan Yıkama olarak %100 müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmaktayız. Yorganlar sık sık yıkanması dışında sık sık da havalandırılması yapılması gerekmektedir. Senede en az 1 kere yorganlarınızın temizletilmesi lazım. Çünkü zamanla içlerinde havasız kalmasından ötürü ve belirli nedenlerden dolayı içlerinde bakteri, mayt gibi virüslerin üremesine neden olur. Bu tür virüsleri gözünüzle göremeyeceğiniz kadar küçük olmakla birlikte sağlığınızı da bir o kadar büyük oranda risk altına atmaktadır. Sizler sağlığınıza önem veriyorsanız yorgan temizliğini hafife almayın.

Kavakpınar Yorgan Yıkama Fiyatları & Ücretleri

Genel olarak toplum tarafından yorgan temizliği pek ciddiye alınmaz. Bu durum sağlığınızı da bir o kadar ciddiye almıyorsunuz demektir.  Temizlik için yaşamayın ama temizlemek için yaşayın. Bünyemizde yorgan yıkama dışında da başka hizmetlerimiz mevcuttur. Bu hizmetler başlıca şöyledir; stor perde temizleme, koltuk temizleme ve halı yıkamadır. Tüm alanlarda kendimizi ispat etmiş olmakla birlikte olup iddiamızı da sürdürmekteyiz. Sizler de kaliteli hizmet almak isterseniz Kavakpınar Yorgan Yıkama ile iletişime geçebilirsiniz.

Bizlerle iletişime geçtiğiniz durumlarda evlerinize kadar gelip en kusursuz temizliği yapmamız adına yorganlarınızı en kısa zamanda teslim alacağımızı unutmayın.

Kavakpınar Halı Yıkama

Kavakpınar Yorgan Yıkama
5 (100%) 2 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor