(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Kavakpınar Koltuk Temizleme

Koltuklar evlerimizin en gözde eşyalarıdır Kavakpınar koltuk temizleme. Türleri ve modelleri zamanla farklılık göstermekle birlikte olup renkleriyle de gönlümüzü çalmışlardır. Temizliğinden ötürü çoğu zaman evlerinize koltuk seçerken açık renkli koltuklar seçmekten sakınırsınız. Bu bizler için son derece yanlış davranıştır çünkü koyu renkli koltuklar sizin kaderiniz değil. Kavakpınar Koltuk Temizleme sizlere hak ettiğiniz hizmeti vererek koltuklarınızın a’dan z’ye tüm temizlik işlemlerini gerçekleştirmektedir. Evleriniz koyu renkli eşyalarla boğup da ruhlarınızı daraltmayın. Unutmayın ki her şeyin bir çaresi vardır ve koltuklarınızın temizliği için en önemli çare bizleriz.

Kavakpınar Koltuk Temizleme Fiyatları, Firmaları, Önerileri

Kavakpınar koltuk temizleme hizmetleri ile yerinde yıkama yaparak uygun fiyatlarla çözüm üretmekteyiz. ☎ 0531 762 7200

Çünkü bizler sizlerin koltuklarınızın temizliği için tüm temizlik aletlerini tedarik ettik ve hizmetinize hazırız. Bizlerle iletişime geçtiğiniz durumlarda koltuklarınızın yerinde temizliğini gerçekleştiriyoruz. Gözlerinizin önünde bu işlemleri gerçekleştirirken aklınızda her hangi bir soru işaretinin kalmasına müsaade vermiyoruz. İlk etapta koltuklarınızı su püskürtme aletimiz ile ıslatıp kirlerin yumuşamasını sağlıyoruz. Sonrasında ise özel dönen mekanizmaların içinde olan fırçalar ile sabunlayıp temizlenmesini sağlıyoruz. Bu işlemi tek seferde bitirmiyoruz ve birkaç defa uyguluyoruz.

Koltuk yüzeyinizdeki kir derecesine göre bu işlem farklılık gösterebilir. Sonrasında ise başka bir makinemiz ile vakumlama işlemine başlıyoruz. Burada kirli suyu makinenin içine tamamen çekerek koltukların suyunu azaltmasını sağlıyoruz. Daha sonrasında ise sizlere koltuklarınızın en az 8 en fazla 12 saat aralığında kullanmamanız bilgisini geçerek temizlik işlemini bitiriyoruz. Koltuklarınız temizlendikten sonra evinizde atmosferin değiştiğine bizzat şahit olabilirsiniz. Çünkü kirler zamanla evin içlerinde kötü ve ağır kokular oluşturmasına neden olabilir.

Kavakpınar Koltuk Yıkama

Kavakpınar Koltuk Yıkama sizlerin sağlığı için tamamen doğal ve organik deterjanlar kullanmaktadır. Günümüzde pek çok kumaş çeşitleri mevcuttur. Bu kumaşlar başlıca şöyledir; tay kumaşı, kadife kumaş, gabardin kumaş, natürel pamuklu keten, kanvas-panama kumaş, keten kumaş, kadife kumaş, şönil kumaş, saten kumaş, goblen kumaş, damask-kabartma Osmanlı viskon, alkantara kumaş, pamuklu döşemelik kumaş, imitasyon kumaşlar, akrilik kumaşlar, kanvas-panama viskon kumaş, kilim desenli kumaş, flok süet kumaş, deri kumaş, kadife kumaş  vb. bir çok çeşitleri mevcuttur. Özellikle leke tutmayan kumaşların temizlenmesi iki kat hassasiyet istemektedir. Çünkü leke tutmayan kumaşlara deterjan uygulaması yapılırsa tamamen özelliğini kaybetmiş olur. Bu nedenle koltuklarınızı temizleteceğiniz zaman kesinlikle uzman bir firma olduğundan emin olmalısınız. Bünyemizde yerinde koltuk temizleme dışında da başka hizmetlerimiz mevcuttur.

Bu hizmetler başlıca şöyledir; Kavakpınar halı yıkama, yorgan yıkama ve stor perde temizliğidir. Hangi hizmet size uyuyorsa onun temizliğini yaptırmanız mümkündür. Üstelik tüm hizmetler için evlerinize kadar gelip ürünlerinizi ücretsiz servisimizle teslim alıp en kısa zamanda da teslim ediyoruz. Sizleri mağdur etmek kesinlikle istemeyiz. Çünkü bizi sizler ve sizlerin bize olan güveni var etti ve bugün olduğumuz konuma taşıdı.

Sizler tüm bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz Kavakpınar Koltuk Temizleme ile iletişime geçebilirsiniz. Bizi aradığınız anda müşteri sipariş kaydı oluşturup en kısa zamanda evinize ulaşımımızı sağlarız.

Kavakpınar Koltuk Temizleme
5 (100%) 3 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor