(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Kartal Koltuk Temizleme

Kartal koltuk temizleme ile her mevsim tertemiz ve yerinde yıkama ile pratik temizlik. Evinizin ve işyerinizin vazgeçilmez eşyası koltuklarınız uzman personellerimizin güvencesi altındadır.

Evinizin ve işyerinizin vazgeçilmez eşyası koltuklarınız Kartal koltuk temizleme ile her mevsim tertemiz ve yerinde yıkama ile pratik temizlik. Koltuklarımız satın alınırken hem rahatlığına hem de modeline son derece önem vermekteyiz. Çünkü en çok vakit geçirdiğimiz yer koltuklarımızdır. Bunun için bizim için son derece önemli hale gelmiştir. Günümüzde çeşitleri oldukça fazla türemiştir.

Eskilere nazaran şu dönemde çok daha fazla model bulabilmemiz mümkündür. Modellerinden ziyade çeşit çeşit de kumaş türleri vardır. Rengini ve seçmiş olduğumuz kumaşlar üzerine dikimler yapılabilir. Ve bu kararlara varırken de genelde ‘’leke tutmayan kumaş’’ adı altında satılan kumaşlardan yana tercih hakkımızı kullanırız fakat en ufacık bir lekeyi dahi içine hapsedip kötü görüntüler oluşmasına neden olabiliyor zamanla. İstisnalar hariç tabi ki. Kumaş seçimi bile günümüzde özellikle hanımlar için zor duruma dönüşebiliyor.

Kartal Koltuk Temizleme – Yıkama Firmaları

Kartal Koltuk Temizleme sizi bu tür zor durumlardan kurtarmak için bu duruma el atıyor. Artık ne kaygı yapmanızı isteriz ne kaygı ne dert ne de tasa. Hepsine son veriyorsunuz ve biz devreye giriyoruz. Artık koltuklarınıza istediğiniz renklerde istediğiniz dokularda kumaş seçiyorsunuz. Dayatılan kumaşlar yerine özgürce eviniz için en nadide karar verme hakkını size veriyoruz.

Bizler temizliğini üstlenip yıkamak için buradayız. Koltuklarınızın kirlendiğini düşündüğünüz vakitte bizlerle ulaşıma geçip koltuklarınızı yıkatmanız mümkün. Evde bu işlemleri uygulamanızı kesinlikle önermemekteyiz. Bizler son teknoloji makineler sayesinde sizlerin temizlik işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Eğer yerinde müdahale mümkümse koltuklarınızı evinizde temizliyoruz. Eğer ki ciddi bir harabiyet söz konusu ise koltuklarınızı fabrikamıza götürüp orda işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Yerinde temizlik nasıl diye merak edecek olursanız sizlere anlayacağınız tabirle şöyle açıklayabiliriz. İlk ince lekeli yerlere varsa onlara kumaşa zarar vermeyecek deterjanlar seçilip onlara uygulama yapılır. Sonrasından koltuğun tozu ve kiri alınır. Bu işlem sırasında her hangi bir deterjan uygulaması olmaz. Daha sonrasında yıkama fırçalama işlemine başlanır. Bu işlem sırasında en hassas fırçalar kullanılmaktadır.

Kartal Koltuk Temizleme Fiyatları

Kesinlikle salma su kullanmayız. Yeteri kadar su kullanırız. Aksi halde koltukların içindeki çıtalar çürümeye yol açabilir. Ondan sonra durulanıp vakumlu kurulama işlemi uygulanır. Vakumlu kurulama işlemi ne diye merak ederseniz size şöyle açıklama yapabiliriz; nemi %10’ a kadar düşürmek.

Yani bu sayede koltuklarınız çok hızlı kurumuş olacaktır. Kartal Koltuk Temizleme sizlere en iyi hizmeti verebilmek için tüm işlemlerini sürdürmektedir. Kaliteli hizmet bizim için çok önemlidir. Ayrıca bir o kadar da müşteri memnuniyetine özen göstermekteyiz. Sizleri memnun edebilmek adına bugüne kadar tüm hizmetlerimiz için en üst düzeyde çalıştık. Bundan sonra da kendimizi geliştirerek çalışmaya devam edeceğiz. Bünyemizde koltuk temizleme dışında başka hizmetlerimiz de mevcuttur. Bunlar; yorgan yıkama, halı yıkama ve stor perde temizliğidir. Tüm bu işlemlerimizde de gereğinden fazla titizlikle özen göstermekteyiz.

Uzman profesyonel ekibimiz ve kalitemiz ile rakiplerimize ciddi oranda fark atmaktayız. Her geçen gün kendimizi geliştirerek büyütüyoruz. Sizler de tüm bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz Kartal Koltuk Temizleme ile iletişime geçebilirsiniz.
https://www.asipavahaliyikama.com

Kartal Koltuk Temizleme
5 (100%) 2 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor