(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Kartal Halı Tamiri

Kartal halı tamiri olarak ; el dokuma, antika, ipek, püsküllü, yırtık halıların bakım ve onarımını yapmaktayız. ☎ 0531 762 7200

Kartal halı yıkama işlemlerinin yanı kısa Kartal halı tamiri kategorisinde de çözüm üreten firmamız, overlok ve benzeri kategorilerde de hizmet vermeye devam etmektedir. Tamirat işlemlerinde, halının yapısal özellikleri ön plandadır. Özellikle değerli Hereke halıları ve Ladik halıları, tamir konusunda uzman elemanlarımız tarafından kısa sürede tamir edilmektedir.

İlmik sayısına göre değerlenen halılar, antika özelliklerine göre de değerlendirilmektedir. Özellikle el dokuması halılar çok değerlidir. El dokuması özelliğine sahip eski halılar, antika olduğu için özel yöntemlerle yıkanmaktadır. Kartal halı tamiri kategorisinde, değerli halıların tamiratında profesyonel yöntemler öncelikle tercih edilmektedir. Tamirat ve bakım işlemleriyle, halınız eskisi gibi kaliteli özelliklere sahip olacaktır.

Kartal Halı Tamiri El Dokuma, Antika, İpek, Püsküllü, Yırtık

Halıların yanması, yırtılması ve özellikler kenar ilmiklerinin açılması, tamirat işlemini zorunlu hale getirmektedir. Hele bir de halı çok değerliyse, Kartal halı tamiri işlemi daha bir değerli hale gelmektedir. Bu konuda uzman olan firmamız, değerli halılarınız için özel tamirat ve bakım işlemi gerçekleştirmektedir. Halılarınız için profesyonel tamirat ve bakım işlemleri, istediğiniz kaliteli kullanım seçeneklerini bir araya getirmektedir. Halı konusundaki bütün problemlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

kartal el dokuma halı tamiri, kartal antika halı tamiri, kartal ipek halı tamiri, kartalda püsküllü halı tamiri,

Kartal Halı Yıkama

Kartal Halı Tamiri
5 (100%) 3 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor