(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Kadıköy Step Halı Yıkama

Firmamız Kadıköy step halı yıkama olarak en uygun fiyatlarla müşterilerinin tavsiye ve takdirini kazanmıştır. ☎ 0531 762 7200

Kadıköy step halı yıkama Birçok ev hanımının büyük sorunudur, kirlenen halılar. Evde birde çocuk varsa halıdaki kir ve lekelerden kurtulmanın bin bir türlü yolu aranmaktadır. Bunları düşünmenize gerek kalmadan bizler sizlere yardımcı olmaktayız. Halılarınızdaki kir ve lekeleri bırakın biz düşünelim. Son derece özenle yıkadığımız halılar için leke garantisi sunmaktayız. Çıkmamış lekeler için halılarınızı evden tekrardan teslim alarak ikinci yıkamayı ücretsiz sunabilmekteyiz. Bu yüzden halılardaki çıkmayan lekeler artık dert değil çünkü modern halı temizleme tekniği ile çıkmayacak leke bulunmamaktadır.
Firma Kadıköy step halı yıkama olarak kaliteli halı yıkama hizmetini sizlere vermektedir. Profesyonel kadromuz ve kaliteli ekipmanlarımız ile halılara zarar vermeden temizlik sağlamayı amaç edinmiş durumdayız. Müşterilerin memnuniyetini ve kaliteli hizmeti amaç edinen köklü bir firma olmanın verdiği gururla her geçen gün biraz daha büyümekteyiz.

Kadıköy Step Halı Yıkama Fiyatları

Kadıköy step halı yıkama evlere kadar halıları teslim ediyor.Halı yıkama son derece ustalık ve deneyim isteyen bir sektördür. Bu yüzden halıları profesyonel kişilerce yıkanması sizler için daha sağlıklı olacaktır. Halılarınızı yıpratmadan, ezmeden ve özenle yıkayıp kurutan  Öncelikle evinize veya iş yerinize gelerek halılarınızı makbuz karşılığında ve sizlere teslim günü belirterek alıyoruz. Sonrasında son teknoloji makineler ve profesyonel kadro ile halılarınızı yıkıyoruz.

Halı yıkamada kimyasal ürünlere fazla ağırlık vermeyip doğal leke çıkarıcılar da kullanmaktayız. Bu sayede halılarınız kimyasal ürünlere maruz kalmayıp yıpranmaktan kurtulmaktadır. Kadıköy step halı yıkama ayrıca yıkanan halılarınız kurutulup katlandıktan sonra evinize kadar teslim edilmektedir. Kaliteli hizmeti sizlere sunarak memnun kalmanızı sağlamaktayız. Kir ve lekelere karşı garanti sunarak da kalitemizi gözler önüne sunmaktayız. Sizlerin zahmete girmesine gerek kalmadan bizler halılarınızın her işlemini gerçekleştirip sizlere teslim etmekteyiz.
Kadıköy step halı yıkama ile ürününüzün teslimatından sonra sizlere temiz halının keyfini çıkarması kalmaktadır.

Kadıköy Hereke Halısı Yıkama

Kadıköy Halı Yıkama

Kadıköy Step Halı Yıkama
5 (100%) 2 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor