(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Kadıköy Nepal Halı Yıkama

Kadıköy nepal halı yıkama, İstanbul ilçelerine ve tüm semtlerine hizmeti götüren firmamız, klasik halı yıkama sistemlerine alternatif olarak teknolojik makineler ve kaliteli kimyasallar kullanarak sektöre yeni bir yaklaşım getirmiştir. Birbiri ile temas ederek aynı suda halı yıkama sistemini kullanmıyoruz. Tesislerimizde her halı ayrı şekilde ele alınıp, tek tek tozundan arındırılmakta, yıkanmak ve kurulanmaktadır. Yine teslimat aşamasında halılar ayrı ayrı paketlenerek, diğer halılarla teması kesilmekte ve dış etkenlerden korunmaktadır.

Kadıköy nepal halı yıkama olarak en iyi fiyat garantisiyle hizmet vermekte olup tavsiye edilmenin mutluluğunu yaşamaktayız. ☎ 0531 762 7200

Makine ile Halı Nasıl Yıkanır? : Tozlarından arındırılan halılar makine ağzına verilir ve belirli bir ısıda ısıtılarak kirlerin ve lekelerin yumuşaması sağlanır. Daha sonra temizleme sistemi ile hazırlanan kimyasal solüsyon halıların üzerine püskürtülür. Köpüren kimyasallar kiri ve pisliği halının üzerinden söker ve yüzeyine iter. Ardından pislikler halıdan çekilir. İstanbul’da Kadıköy nepal halı yıkama işlemimizde karbonatla temizleme uygulaması bulunmaktadır. Daha kuru, daha temiz ve sağlıklı bir temizliği imkan veren karbonatla temizleme tekniği hızlı ve güvenli bir temizlik sunar.

Kadıköy Nepal Halı Temizleme Firmaları

Farklı Yıkama Teknikleri ile Derinlemesine Temizlik
Su kullanmadan kirleri halılardan çıkarmak zordur. Etkili olması ve kaliteli bir temizlik için zararlı kimyasallardan kaçınmaktayız. Kimyasal ürünlerimiz marka firmalara ait olup, antibakteriyel özelliklere sahiptir. Basınçlı su ile temizleme işleminin yanında, karbonatlı temizlik ile ovalama yapmadan da temizlik işlemi gerçekleştirmekteyiz. Karbonatlı sistem halıya yapışmış olan kirleri fiberlerden çıkarıyor. Bu sayede özelleştirilmiş çekme vakumlama ile kuruma süresi kısalır. Sıcak karbonatlı temizlikte daha hızlı kuruma sağlanır. Kurumuş bir bulaşık lekesini çıkarmak için uzun süre suda bekletmek lazımdır. Püskürtme yöntemi ile mikrop ve bakteriler solüsyonlarla çıkartılır.

Kadıköy Nepal Halısı Yıkama Fiyatları

Hızlı yıkama ve çabuk kuruma süreleri nedeniyle cafe, restoran, otel gibi halıların sürekli kullanıldığı alanlarda yerinde de halı temizleme hizmetimiz bulunmaktadır. Büyük halıları tesisimizde değil, yerinde yıkamaktayız.

Hafta içi ve sonu tam gün hizmet veren firmamız Kadıköy nepal halı yıkama hizmetlerinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz için belirli periyotlarda temizlik hizmeti de vermektedir. Müşterilerimiz ile birlikte hazırlanmakta ve günü geldiğinden firma personelimiz tarafından temizlikleri yapılmaktadır.

Ataşehir Halı Yıkama

Kadıköy Halı Yıkama

Kadıköy Nepal Halı Yıkama
5 (100%) 2 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor