(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Kadıköy Hereke Halısı Yıkama

Kadıköy hereke halısı yıkama firmaları olarak en uygun fiyatlarla Asipava olarak hizmet vermekteyiz. ☎ 0531 762 7200

Kadıköy hereke halısı yıkama, geleneksel ve en özel halılardan biri olan Hereke halısı, tamamen el ile yapılıyor olması nedeni ile son derece dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahiptir. Birinci sınıf kalitede ipek yün ile özenle dokunan  bu sebeple sahipleri için çok büyük bir öneme sahiptir.

Bu kadar özel ve kıymetli olan bu halının yıkanması da büyük bir profesyonellik gerektirmektedir. Tamamen doğal olan boyalar ile üretilmiş olması nedeni ile Hereke halısının yıkanması esnasında bu boyaların birbirine karışmasını engelleyecek bir yöntem ile yıkanıyor olması büyük bir önem arz etmektedir.

Kadıköy hereke halısı yıkama oldukça dikkat ve titizlik gerektirmekte olan halısı yıkama işinde, herhangi bir hata halının dokusunda ve renklerinde bozulmalara neden olabilir. Bu nedenle mutlaka işinde usta kişilerce gerçekleştirilmesi gereken Hereke halısı yıkama işi, kısa sürede halılarınızın eski temiz görünümüne kavuşmasına imkan sağlamaktadır.

Asipava firması, bu halının meraklıları için son derece güvenilir ve kaliteli hizmetler sunmaktadır. Bu konuda uzmanlaşan ve bünyesinde profesyonel bir ekip barındırmakta olan firma, garantili olarak ve kusursuzca yıkanmaktadır.

Kullanmış oluğu en ileri teknikler ve profesyonel çalışmaları ile birlikte sorunsuz olarak yıkama işlemini gerçekleştirerek halılarınızı size en temiz hali ile teslim etmektedir. Siz de Kadıköy  hereke halısı yıkama temizliğinde içiniz rahat bir şekilde bu profesyonel hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Kadıköy Halı Yıkama

Kadıköy Hereke Halısı Yıkama
5 (100%) 1 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor