(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Kadıköy Halı Yıkama

Kadıköy halı yıkama olarak Asipava adıyla uzman kadro ve son teknolojik cihazlarla sıcaksuyla, özenle ve en uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. ☎ 0531 762 7200

Kadıköy halı yıkama ile her evde yapılan mevsim sonu temizliğinin ana temasını halılar oluşturmaktadır. Her odada ve koridorda bulunan halıların bütün mevsim boyunca tozlanması ve kirlenmesi muhtemeldir. Halı temizliğini ev hanımları veya çalışanlar için sorun olmaktan çıkarıyoruz. İstanbul’da Kadıköy halı yıkama ve kurutma hizmetimizle tüm konut ve iş yerlerine hizmet vermekteyiz. Sadece mevsim sonu değil, herhangi bir zamanda da hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Otellerin, camilerin, yurtların, ofis ve işletmelerin halı temizliğini belirli periyotlarla yapıyoruz.

Teknolojik Malzeme ve Ekipmanlar
Sıcak suyla Halı yıkama amacıyla kullanmış olduğumuz makinelerimiz ve ekipmanlarımız her halının dokusuna ve dokumasına uygun olarak baskı uygular. Makine halıları ve el dokuma halılarınızı ayrı makinelerde gerektiği ayarlarda kullanmaktayız. Her halıya aynı sürtünme ve baskı kuvveti uygulanması halılarınıza zarar vereceği için, makine başındaki teknisyenlerimiz halıların özelliklerine göre yıkama işlemi uygular. Bugüne kadar Kadıköy halı yıkama firmaları hizmetlerimizden faydalanan müşterilerimizden en iyi geri dönüşümleri alarak, onlara sürekli bu hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Kadıköy Halı Yıkama Firmaları

Kadıköy halı yıkama tesislerinde de kireçsiz ve PH değeri düşük durulama suyu kullanmaktadır. Kaliteli Kimyasallar ve Durulama Suyu Tesisimizde kullanmış olduğumuz temizlik ürünleri ile leke çıkarıcı kimyasallar TSE standartlarına uygun çalışan firmaların markalarından oluşmaktadır. Herhangi bir halı yüzeyi temizleyici kullanımından uzak duran firmamız, Yıkama sonrası halılarından herhangi bir deterjan kalıntısı bulunmadığı gibi, derinlemesine temizlik ile dokumaların arasında toz veya kırıntı kalmaz.

Kadıköy halı yıkama, ürünlerin alınması ve Teslim Edilmesi Firmamız personeli günün her saati İstanbul ilçelerinde nakliye araçları ile hareket halinde bulunmaktadır. Halılarınızın yıkanması için müşteri iletişim hattına gelen aramalar doğrudan şehir içindeki ekiplerimize bildirilmekte ve adresten teslim alınmaktadır. Halılarınız teslim alınırken metrekarelerine göre fiyatlandırılmaktadır. Personelimiz ilk teslim aşamasında ücretlendirmenizi yaparak, daha sonra ek maliyetle karşılaşmamanızı sağlamaktadır. Temizlenen, kurulanan ve ambalajlanan halılar belirtilen gün ve saatte yine adresinize elden teslim edilmektedir.

Kadıköy Halı Yıkama Fiyatları

Kadıköy halı temizleme fiyatları hangi Aşamaları İçerir?
Bütün halılar yıkama tesisimize geldiğinde öncelikle tozlarından arındırılması işlemi yapılır. Hiçbir halı doğrudan yıkama işlemine tabi tutulmaz. Dolayısıyla bu yüzeysel bir temizlik olup, ileriki aşamalarda daha kaliteli bir yıkama işleminin ön ayağını oluşturur. Halıların yumuşaması için ıslak havuzlarda tutulmaz ve başka halılarla bir arada bulundurulmaz.

Kadıköy halı yıkama, tozlarından arındırılan halılar daha sonra kir, leke ve akarlardan arındırılarak derinlemesine bir temizlik için yıkamaya alınır. Bu aşamada makine ağzında halılar belirli bir sıcaklıkta ısıtılır. Bu ısıtma ile kir ve lekelerin çözülmesi sağlanır. Makine ağızlarında bulunan dikey fırçalama ekipmanları ile antibakteriyel kimyasallarla fırçalanmaya başlar. Bu aşamada daha önce de belirtildiği gibi halı bir basınç uygulanır ve her halının kendi dokuma özelliğine uygun basınç miktarı ayarlanır. Fırçalama işlemi halıya derin şekilde nüfuz edecek şekilde devam ederek yatay fırçalama işlemine geçilir. Bu süreç belirli bir zamanı kapsar ve her halı için ayrı ayrı uygulanır.

Kadıköy Halı Yıkama Tavsiye

Basınçlı su ile halılar durulanarak tozlarından ve kirlerinden arındırılır. Yıkama sonrası oluşan hav parçaları yine fırça ile toplandıktan sonra halı yüzeyi taranır, sıkma işlemine tabi tutulan halılar askıya alınarak belirli ısıda tutulan kurutma odalarına alınır. Kir ve leke kontrolünden geçen bütün halılar kuruduktan sonra Kadıköy halı yıkama tarafından teslimat için hazırlanır.

Pendik Halı Yıkama

Kadıköy Step Halı Yıkama

Kadıköy Halı Yıkama
5 (100%) 5 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor