(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

İçmeler Yorgan Yıkama

Asipava olarak içmeler yorgan yıkama firmaları adıyla tavsiye edebileceğiniz ve en uygun fiyatlarla yüksek kalitede hizmet sunmaktayız. ☎0531 762 7200

İçmeler yorgan yıkama olarak derki ; Yorganlar kış aylarında en çok tercih ettiğimiz eşyalarımızdır. Modelleri günden güne farklılık göstermiş olsa da kalıbı ve biçimi değişmeyen ürünler arasına da koyabiliriz. Eskiden belli başlı türleri olsa da şuan çeşitlilik bakımından oldukça farklılıklar gösterir. Mesela eskiden sadece yün yorgan ve türevleri ürünleri varken şuanda silikonu, elyafı, bambusu olarak farklılık gösterebilirler. Yorganlarımız günden güne de hafiflemiştir. İçlerine konulan malzeme kalitesi ince veya kalın olması fark ayırt edilmez.

Çünkü aynı işlemi görmektedir. Yorganlarımızın temizliği de aynı zamanda bir o kadar önemlidir. Üzerine nevresim geçirdiğimizden ötürü temiz olduğunu düşünmemiz büyük bir yanılgıya düşmenize neden olabilir. İçmeler Yorgan Yıkama yorganlarınızı yıkamak için hazırdır. Sizler de eğer güzel bir yorgan yıkama firması arıyorsanız tam da doğru yerdesiniz demektir. Bizler sizler için yorganlarınızı temizliğinin hepsini üstleniyoruz. Siz hiç yorulmadan evlerinizden yorganlarınızı teslim alıp fabrikamıza ulaştırıyoruz.

İçmeler Yorgan Yıkama Fiyatları & Tavsiyeleri

İçmeler yorgan yıkama burada tüm işlemlerini de gerçekleştirdikten sonra sizlere tekrar ulaşıp teslim ediyoruz. Her türlü yorgan ve yastıkları yıkamaktayız. Kaliteleri farklılıklar gösterdiği için biz de her yorgana farklı deterjanlar kullanıyoruz. Kullandığımız deterjanlar %100 doğal olup kesinlikle ağır kimyasal içermez. Başka firmalar farklı evlerden topladıkları yorganları bir arada yıkarken biz aynı evin olsa dahi birden fazla yıkama çeşidi uyulamamaktayız. Çünkü her yorganın kendisine has özelliği vardır ve biz de o özelliklere göre farklı deterjan ve program çeşidi uygulaması yapmaktayız. Aynı cins yorgansa ve aynı müşteri tarafından geldiyse bizde çoklu yıkama uygulayabiliriz. Yorganlar yılda en az 1 kere yıkanmalı ve belirli zamanlarda ev içerisinde havalandırılması yapılmalıdır.

Kış bitti yorganın işi de bitti diyerek direkt olduğu gibi yüklüğe atmak kesinlikle yanlış bir davranıştır. En azından kış sonunda bize yorganlarınızı yıkatıp, arada havalandırmak şartıyla muhafaza edebilirsiniz. İçmeler Yorgan Yıkama olarak sizlerin memnuniyeti için her şeyi yapmaya hazırdır. Yorgan yıkamanın belli başlı adımları vardır. Bu adımları da sizlere şöyle açıklayabiliriz. İlk aşama yorganın lekeli yüzeyi varsa ilk önce o lekeye direkt müdahalede bulunuruz. Sonrasında makinemizin ön yıkama işlemine tabii tutup üzerindeki pisliklerin akıtılmasını sağlarız. Ondan sonra yorganın cinsine göre seçmiş olduğumuz program ve deterjanla makinemizde yıkatmasını sağlarız. Bu işlem ortalama 75-80 dakika arasında sürmektedir.

İçmeler Yorgan Yıkama Firmaları

İyice yıkandıktan sonra makinemizde yine kurutmaya alırız. Burada yorganınızın oldukça fazla bölümünü kuruturuz ve geri kalan nem için özel kurutma odasına alınır. Bu odadan da çıktıktan sonra ütüye girip sizlerin kullanımına hazır hale getiririz. Bünyemizde yorgan yıkama dışında başka hizmetlerimiz de mevcuttur. Bu hizmetler başlıca şöyledir; İçmeler halı yıkama, İçmeler koltuk temizleme ve İçmeler stor perde yıkama ve temizliğidir. Bizimle iletişime geçtiğiniz durumda hangi hizmeti istiyorsanız sizlere onların hizmetini sağlarız.

Kaliteli hizmet ve %100 müşteri memnuniyeti temel ilkemizdir. Ayrıca sunmuş olduğumuz hizmetlerin ücretleri de piyasadakilere göre uygundur. Her bütçeye hitap edip, cebinizi de zorlamamaktayız.

Sizler de bu fırsatlarımızdan yararlanmak isterseniz İçmeler Yorgan Yıkama ile iletişime geçebilirsiniz.

https://www.asipavahaliyikama.com

Tuzla Halı Yıkama

İçmeler Yorgan Yıkama
5 (100%) 3 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor