(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

İçmeler Koltuk Temizleme

Firmamız içmeler koltuk temizleme ve yıkama hizmetleri ile en uygun fiyatları sunarak kaliteli hizmet veren firmaları temsil etmektedir. ☎0531 762 7200
https://www.asipavahaliyikama.com

Koltuklarımız İçmeler koltuk temizleme yıkama ile evimizi canlandıran en önemli eşyalardır. Ev dışında da birçok yerde kullanım alanları mevcuttur. Hayatımızın büyük alanlarını kaplarlar. Zamanla modelleri değişiklik göstermiştir. Bu modeller sayesinde bizlere daha çok cezbedici kılmıştır. Koltuklarımızı çok sık kullandığımız için ne yazık ki çok fazla kirlenmelerine şahit olmaktayız. Metropol hayatta ise koltuklara gerektiği kadar özen gösterilmez ve iyice kirlenmelerine neden oluruz.

İçmeler Koltuk Temizleme koltuklarınızı sizler için temizlemektedir. Bizlerle iletişime geçmeniz durumda evinize kadar hizmet sağlıyoruz. Koltuklar yılda en az 2 defa temizlenmesi gerekmektedir. Bu işlemi evde ev imkanlarında yapmanızı kesinlikle önermemekteyiz. Çünkü kumaşından yeterinde iyi anlamadığınızdan ötürü üzerine yanlış deterjan uygulaması yaptığınız anda koltuğunuzun renginin bozulmasına ve dokusunun da kaybolmasına neden olabilirsiniz. Bu işlemi tamamen uzman firmalara bırakmanız gerekmektedir. Bizler sizler için evlerinize gelip tüm temizlik işlerini hallediyoruz. Koltuğunuzda çıkmayan inatçı leke tespit edersek onun da üstesinden geliyoruz.

İçmeler Koltuk Temizleme Firmaları

İçmeler koltuk temizleme, çünkü biz kirlere ve lekelere savaş açtık ve bu iş için görevlendirildik. Günümüzde birçok koltuk kumaşları mevcuttur. Biz her türlü koltuk kumaşın temizlemesini yapmaktayız. En çok kullanılan kumaş çeşitleri de başlıca şunlardır; natürel pamuklu keten, kanvas-panama kumaş, keten kumaş, kadife kumaş, şönil kumaş, saten kumaş, goblen kumaş, gabardin kumaş, damask-kabartma Osmanlı viskon, alkantara kumaş, pamuklu döşemelik kumaş, imitasyon kumaşlar, akrilik kumaşlar, kanvas-panama viskon kumaş, kadife kumaş, kilim desenli kumaş, flok süet kumaş, deri kumaş, kadife kumaş  vb. her türlü kumaşı uzman firmamız kalitesinde anlayıp ona göre uygun işlemlerden geçirerek deterjan uygulaması yapmaktadır. İçmeler Koltuk Temizleme, koltuklarınızı ilk günkünden bile temiz hale getiriyor.

İçmeler Koltuk Yıkama Temizleme Fiyatları

Eğer koltuğunuzun yerinde temizlenmesi mümkünse yerinde temizliyoruz. İlk önce temizlik işlemi yapmak içini ön temizleme yapıp üzerinde biriken tozunu ve kirini alıyoruz. Daha sonra kumaşa uygun deterjan seçilip sabunlayıp fırçalama işlemine tabi tutuyoruz. Fırçaların ucu kesinlikle sert değildir yumuşak uçludur. Aksi halde koltuğunuzun kumaşına zarar verebilir. Daha sonrasında durulama işlemi yapılıp vakumlanıyor. Vakumlamak da koltuğunuzun ıslak kalmaması için önemli işlemdir.

İçmeler koltuk yıkama sonrasında da 4 ile 8 saat arasında kurumasını bekleyip kullanmamanızı öneriyoruz. Artık evinize açık tonlarda koltuk almaktan korkmayın. Çünkü artık hayatınızda biz varız, kirlere savaş açmış firma var. Koyu renklere mahkum değilsiniz evlerinize en koyu koltukları seçip ruhunuzu daraltmayın. Yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçmek. Çünkü biz, evlerinize kadar gelip kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat olanağı sağlıyoruz. Koltuk Temizleme dışında başka hizmetlerimiz de mevcuttur.

Bunlar; halı yıkama, stor perde temizliği ve İçmeler yorgan yıkamadır. Tüm hizmetlerimizde aynı olanakları sağlamaktayız. İçmeler Koltuk Temizleme olarak rakiplerimize ciddi oranda fark atmaktayız. Sizler de bu hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz bizimle iletişime geçip müşteri sipariş kaydı oluşturabilirsiniz. Kaydı oluşturduğunuz andan itibaren sizlere hemen dönüş yaparak, tüm işlemlerinizi en kısa vakitte gerçekleştireceğimize dair en ufak şüpheleriniz olmasın.

İçmeler Koltuk Temizleme
5 (100%) 2 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor