(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

İçmeler Halı Yıkama

Tuzla halı yıkama, halılar günlük hayatımızda en çok tercih edilen eşyalardır. İçmeler Halı Yıkama olarak düşüncemiz; Ayağımızın tozunu alan ve eve girince ilk bastığımız yer olmaktadır. Kışları evleri ısıtma imkanı da vardır. Yazları da daha çok ince tip kilimleri kullanmayı tercih ederiz. Serin olmasından ötürü. Çok fazla ayak basıldığı için evimizde en çok kirlenen eşya ne yazık ki halıdır. Açık renklerde ise kirlendiğini gözle görebilirsiniz. Fakat koyu renklerde ise kirlendiğini gözünüzle görmeniz pek mümkün olmayabilir. ‘’ Koyu renk olsun, kir göstermez’’ algısı da kesinlikle yanlıştır.

Asipava adıyla içmeler halı yıkama olarak uzun yıllardan bu güne uzman kadromuzla birlikte tavsiye edilen firmalardan olmanın gururu ile en uygun fiyatları ile hizmet vermektedir. ☎0531 762 7200

Yeni teknoloji ürünü yıkama robotları İçmeler halı yıkama tarafından verilen temizlik hizmetleri el teması olmadan, eşyalarınızın dokusu ve renkleri korunarak yapılmaktadır. Ekibimiz güncel gelişmeleri yakından takip ederek hizmetlerini her geçen gün geliştirmektedir. Günlük işleriniz arasında koltuk ve kanepe gibi eşyaların temizliği için ekstra yorulmanıza gerek yok. Temizlik ekibimiz son sistem cihazları ve kaliteli temizleme ürünleri ile koltuk ve kanepelerinizi adresinize gelerek yıkamaktadır. Çünkü gözünüze kirli gelmese de ortama yaydığı kötü kokulardan ne kadar kirlendiğini anlarsınız. Bu tür durumları yaşamamanız için İçmeler Halı Yıkama ile iletişime geçebilirsiniz. Bize ulaştığınız durumlarda sizlerin halılarınızı evlerinizden ücretsiz servisimizle alıp fabrikamıza ulaştırıyoruz. Burada halı yıkama alanları mevcuttur. Oldukça büyük ve geniş alanlardır. Burada yıkama işlemlerini de şöyle gerçekleştirmekteyiz; ilk önce lekeli bir alan varsa ona en özel deterjanlarla müdahale yapılır.

Daha sonrasında ön yıkamada geçer ve bu aşamada kesinlikle deterjan uygulaması yapılmaz. Su ile üzerindeki tozu ve kiri akıtırız. Çünkü tozlar ve kirler direkt deterjana maruz kalırsa halıya yapışır ve çıkması da bir o kadar zor olur. Ondan sonra birkaç kere fırçalanarak şampuanlanır. Elde fırçalama yapmayız. Bunun için büyük makinelerimiz mevcuttur. Bu makinelerin fırçaları da oldukça geniştir. En son olarak durulama işlemi yapılır ve halılar için tesis ettiğimiz özel kurutma odalarına alınır. Bu bölümde halılarınız en az 8 saat bekletilir.

İçmeler Halı Yıkama Firmaları & Fiyatları


Çünkü tamamen içindeki nemin kuruduğundan emin olmamız gerekli. Sonrasında kalite kontrol aşamasından geçip paketlemesi yapılır. Ve halılarınız size servis için hazırdır artık. Düzenli olarak halı yıkatmak İçmeler Halı Yıkama olarak çok önemlidir. Çünkü gerekli zamanda temizliği yapılmadığı durumlarda içlerinde mayt, bakteri ve çeşitli mikroplar türeyebilir. Sizler bu durumlara mahal vermemek için bize ulaşın çünkü bizler tüm temizlik işlemlerini özenle gerçekleştirmekteyiz. Halınızın kirlenmesi görsellik açısından rahatsız etmiyorsa sağlık açısından rahatsız etmelidir. Çünkü sağlığınız ciddi tehlike altında olabilir.

Asipavahaliyikama.com – İçmeler Halı Yıkama

Halıların üzerine dökülen yiyeceklerle de bu mikropları besleyip çoğaltmasını sağlarsınız. Ondan ötürü üzerine yiyecek ve ya içecek döküldüğünde dibine işlemeden üzerinden kirini almanızı öneririz. Evde tuzla halı yıkama, halı dövme veya silme konusuna da değinmek isteriz çünkü bu da sizlerin sağlığınız için önemli yer teşkil etmektedir. Bu işlemlerin hiç biri yeteri kadar size istediğinizi veremeyecek ve sadece yorulduğunuzla kalacaksınız. Halı dövme işlemi tamamen ilkel zamanlarda kalmış olup, kesinlikle evde denenmemesini rica ederiz. Çünkü halının içindeki tüm mikropları havaya karıştırıp ağız ve burun yoluyla vücudunuza girmesine neden olmaktadır.

Sizin sağlığınız bizim için her şeyden önemlidir. Bu yüzden en kısa zamanda İçmeler Halı Yıkama ile iletişime geçip halılarınızı bize gönül rahatlığı ile yıkatabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini gözeten İçmeler halı yıkama fabrikamız hem belde genelinde hem de İstanbul’da hizmet vermektedir. Firmamızdan alacağınız hizmetler bununla da sınırlı değil. Ayrıca yorgan, battaniye, kilim gibi ağır ev tekstil ürünlerinin de temizlik işlerini tarafımızdan talep edebilirsiniz.

Yıkama işleriniz, sizin belirleyeceğiniz zamanlarda yapılmaktadır. Çalışma saatleriniz, evde ya da hizmet talep edeceğiniz ortamlarda bulunup bulunmamanıza göre teslimat tarih ve saatleri ayarlanmaktadır.

İçmeler Halı Yıkama Firmaları

İçmeler halı yıkama firmaları, halılılarınız adresinizden alınarak, iş bitiminde firma ambalajında paketlenmiş bir şekilde tarafınıza teslim edilir. Hizmet nakliyelerinde ise tarafınızdan herhangi bir ücret talep edilmez. Halı, kilim veya yorgan adede göre fiyatlar hesaplanarak işlem fişi tarafınıza teslim edilir.

Yıkama işlerinde kullandığımız cihazlar ve temizlik malzemeleri daha önceden test edilmiştir. Solma, dokuların zarar görmesi ve yıkama esnasında yaşanabilecek kötü sürprizlere karşı daha önceden önlem alınarak deneme yıkamaları yapılmıştır.

İçmeler Halı Yıkama Fiyatları

İçmeler halı yıkama fiyatları, piyasa bulunan ve hizmet güvencesi garanti etmeyen sözde halı yıkama firmalarından ise uzak durmalısınız. Sizlere her anlamda nitelikli hizmet sunmayı hedef edinen İçmeler halı yıkama olası kazalara karşı hasar karşılama güvencesi de vermektedir. Bizden alacağınız hizmetleri daha kaliteli bir hale getirmek için kurumsal web sitemizi kullanımınıza sunuyoruz. Böylece oturduğunuz yerden dakikalar içinde hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Daha büyük işler ve toplu siparişler için de bizimle iş birliği yapabilirsiniz.

Kamu kurum ve kuruluşları, camiler, lokal, vakıf ve topluluklara hitap eden alanlardaki geniş yüzeyli halı döşemelerinin yıkama işlerini de profesyonel olarak üstlenmekteyiz. İletişim bilgileri ve merak ettiğiniz tüm diğer konular için arayın ya da tıklayın.

Esenyalı Halı Yıkama

İçmeler Halı Yıkama
5 (100%) 4 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor