(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Ataşehir Halı Yıkama

Ataşehir halı yıkama olarak en iyi fiyatlarla firma ve evlere sıcak suyla yıkama hizmeti vermekteyiz. ☎ 0531 762 7200

Ataşehir halı yıkama Gündelik hayatta kullanılan ve devamlı üzerinde gezindiğimiz, oturduğumuz ve çocuklarımız içinde bir adeta oyun alanı gibi olan halıların zamanla kirlenmesi ve içerisindeki oluşan mikro organizmaların bir şekilde yok edilmesi gerekir. İş hayatlarını hızlılığı ve yaşamsal devamlılıkların akışkanlığı içinde halı yıkamak kendimizin yapacağı bir iş olmaktan çoktan çıkmıştır. Halıların yıkanması artık profesyonel firmaların güvencesi altında yapılmaktadır.

İstanbul ve çevrelerinde de hizmet veren Ataşehir halı yıkama merkezleri olarak oldukça gelişen bu sektörler kendi aralarında rekabet eder hale gelmiştir. Bu durum müşteriye de yansımaktadır. Buradaki önemli olan husus kalite ve zaman meselesidir.

Ataşehir Halı Yıkama Firmaları

Nasıl Yapılır?
Ataşehir halı yıkama olarak öncelikle gelen halılar tozlarından arındırılmak üzere toz alma makineleriyle tozlarından arındırılır. Bu işlemin ardından halıların cinslerine göre ayrımları yapılır. Sonrasında antibakteriyel şampuanlarla teknolojik makinelerin sunduğu imkanlarla ön yüzü ve arka yüzü özel takip ekipmanları tarafından kontrollü bir şekilde yıkanır. Güzel bir şekilde yıkanan halılar son işlem olarak halı kurutma makinelerine götürülür. Burada sıkma makinelerinden geçen halılar %95 kurumuş olarak çıkan halılar asma işlemlerinin yapılmasıyla tamamen kurutma ya verilir. Kuruma işlemleri bittikten sonra artık paketlenmeye hazırdır. Kontrolleri yapılan halılar paketlenerek adreslere teslimatı için hazırlanır.

Halı İçindeki Akarlar Nasıldır?
Halı yıkama için önemi büyük olan şey halı akarlarıdır. Evdeki alerjikler olarak bilinen akarlar önemli bir mikroskobik canlı türleridir. Bu canlıların dışkıları evdeki alerjik ortamın oluşmasına neden olur. Özellikle halılarda, yastıklar da ve yataklarda yuvalanan mikroskobik canlılar toz tutucu bu alanlarda oldukça fazladır. Koltuklarda da oluşan bu oluşum daha fazla bir etkiye sahiptirler. Bütün bu sorunlar karşısında mücadele verebilmek için halı yıkamacılarında yaptığı işlemler ve temizleme unsurları önemlidir.
Ataşehir Sıcak Suyla Halı Yıkama
Asipava halı yıkama olarak hizmet veren Ataşehir halı yıkama halılardaki önemi ve detaycılığı sayesinde halı yıkama alanında kendini ispatlıyor.Hizmet anlamında kalite ve hızlı bir temizleme sürecini de önemseyerek müşteriye hitap ediyor. Diğer taraftan toz alma, halılardaki mikroskobik canlıların yok edilmesi için özel havuzlarda bekleme yani yumuşama süreci, yıkama, kurutma, son kontrollerin yapılması bu firmaların asıl görevlerindendir.

Ataşehir Halı Yıkama Fiyatları

Hizmet Kalitesi: Halıların en iyi ortamlarda yıkanıp detaylı temizlikten sonra hızlı ve zamanında teslimatla müşteri memnuniyeti ön planda tutulur.
Halıların Yıkanması: Ataşehir halı yıkama olarak öncelikle numaralandırılması yapılarak karışıklığa neden olunmaz. Halıların cins olarak, dokuma olarak ve halının durumuna göre ayrımı yapılır.
Toz Alma: Halının yıkamadan önce tozu çekilir.
Yumuşama: Halının cinsine göre havuzlara bırakılarak bekletilmesi
Yıkama ve Kurutma: Özel şampuanlarla yıkanan halı sıkma işlemleri için sıkma makinelerine verilir. Burada halı %95 kurutulur.
Son kontroller yapılır ve teslimat için hazırlanır.

Ataşehir Halı Yıkama
5 (100%) 4 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor