(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Halı Temizleme Kimyasalları Güvenilir Mi?

Evlerde en çok kullanılan ve mevsim sonunda en çok kirlenen eşyalardan biri olan halılar mevsim sonlarında mutlaka yıkanarak kaldırılması gerekiyor. Ancak halıların yıkanması esnasında kullanılan solüsyonların ve halı yıkama şampuanlarının yüksek kalitede tercih edilmesi oldukça önemlidir. Halı temizleme kimyasalları güvenilir mi? Bu soru hemen her insanın aklını kurcalayan bir sorudur. Halı yıkama esnasında firmamızın en büyük özelliği yüzde yüz doğal ve çevre dostu olan solüsyonları kullanmasıdır. Müşterilerimizin sağlığını her şeyin üzerinde tuttuğumuz için hem halının yapısına uygun ve insanların sağlığını tehdit etmeyecek derecede halı deterjanı kullanıyoruz.

Halı yıkama sırasında hem makineli yıkama yapılıyor olması hem de kullanılan kimyasalların hayatı tehlikeye sokmayacak türden seçilmesi son derece güvenilir bir hizmet ortaya çıkarıyor. Birçok kalitesiz ürünün yanında kaliteli olan ve çevreye uyumlu olarak üretilen kimyasallar da vardır. Firma olarak tüm halılarda bu çevre dostu halı şampuanlarını kullanmaya özen gösteriyoruz. Tuzla halı yıkama Halı temizliğinde deterjan seçimi oldukça önemli olduğundan bu konuda mutlaka kaliteli, leke giderici fakat sağlığı tehdit etmeyecek şekilde olan ürünleri kullanıyoruz. Her halı deterjanı insan sağlığı açısından kullanım olarak uygun olmasa da seçimlerin dikkatli yapılması gerekiyor.

Halı yıkarken kullanılan tüm deterjan ve halı yıkama şampuanları mutlaka kimyasal içeriyor. Önemli olan bu kimyasalların hayati bir risk taşıyıp taşımamasıdır. Halıyı derinlemesine temizlemek adına birçok zararlı deterjanın kullanılması büyük bir risk oluşturduğundan halıları yıkarken tercih ettiğimiz ürünlerin mutlaka yüksek kalitede olmasına özen gösteriyoruz. Aynı zamanda bu kimyasalların halı içerisinde çok fazla barınmaması için çekim gücü yüksek olan halı yıkama makinelerimiz ile deterjan kalıntılarının tamamını çektiriyoruz. Böylece deterjanların alerjik bir reaksiyona sebep olma gibi riski de ortadan kalkmış oluyor. Halılarda kullanılan solüsyonlarda Pendik halı yıkama olarak mümkün olduğunca doğal ürünleri kullanılmayı tercih ediyoruz.

Halı Temizleme Kimyasalları Güvenilir Mi?
5 (100%) 2 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor