(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Güzelyalı Stor Perde Yıkama

Güzelyalı stor perde yıkama temizleme firması olarak en uygun fiyatlarımızla 2007 yılından bugüne hizmetinizdeyiz. ☎0531 762 7200

Hanımların en çok beğendikleri Güzelyalı stor perde yıkama  fakat evlerine yaptırmakta tereddüt ettikleri ürün stor perdelerdir. Kolay kullanımı ve şık görüntüsüyle son zamanlarda favori ürünler haline gelmiştir. Ev ortamının yanı sıra başka alanlarda da kullanımı mevcuttur. En çok da iş yerlerinde tercih edilmektedir. Önceden tek tiplilerde şimdilerde ise stor perdelerin birçok çeşitleri mevcuttur.

Güzelyalı Stor Perde Temizleme tüm modellerin temizliğini yapmaktadır. Bu modeller de başlıca şunlardır; stor perde, tül stor perde, çiftli mekanizma stor perde, projeksiyon perde, katlamalı mekanizmalı kumaş stor perde, motorlu stor perde, motorsuz stor perde olarak hepsinin bünyemizde uzman elemanlar tarafından sağlanmaktadır. Nasıl söküp nasıl getireceğim diye düşünmeyin.

Güzelyalı Stor Perde Yıkama Fiyatları

Bizler sizlerin evlerinize kadar gelip sökme işlemini gerçekleştiriyoruz ve fabrikamıza götürüp orada temizlik işlemini sağlıyoruz. Stor perdelerin ortalama olarak 5 yıl ömrü vardır. Tabi kaliteli ve ya kalitesiz olması bu süreyi etkiyebilir. Fakat temiz bakıldığı takdirde ve mekanizmalarına zarar gelmediği durumlarda ömürleri 9-10 yıla kadar çıkabilir. Bu tamamen perdenize nasıl özen gösterdiğinize ve bakımlarını ne kadar sıklıkla yaptırdığınıza bağlı. Bizler senede 2 defa stor perdelerinizin temizlenmesini öneririz. 6 ay geçip temizlenmediği için kirler içine işleyip stor perdenizin çok daha çabuk yıpranmasına neden olur.

Çünkü stor perdelerin yapısı tül perdeler gibi kesinlikle değildir. Apre denilen sert kumaş kullanılmıştır. Bu onun plastik bir yüzey gibi durmasına neden olur. Kirlerin içine işlediği durumlarda da perdenizin çok severek seçtiğiniz rengine de bu esnada zarar vermiş olur. Bizler kesinlikle böyle durumlarla karşılaşmanızı kesinlikle istemeyiz. İşin de becerikli olmayan firmalara teslim ederseniz eğer stor perdeleriniz yanlış yıkama teknikleri ve aşırı kimyasal içeren deterjanlardan dolayı ciddi harabiyet görür.

Güzelyalı Stor Perde Temizleme

Bizler böyle durumlarla karşılaşmanıza müsaade vermeyiz. Güzelyalı stor Perde Temizleme işinde ön plana çıktığı kadar, sunmuş olduğu kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti anlayışıyla da son derece popülerdir. Her zaman yenilikleri takip ederek kendimizi üst seviyelere taşıdık. Temizleme işlemlerimiz en fazla 5 gün sürmektedir. Eğer perdenizde çıkması zor olan leke var ise bu temizleme süreci 5 günü aşarsa sizleri arayıp bunun bilgilendirmesini yaparız. Genellikle mutfak stor perdelerin diğerlerine nazaran daha zor gerçekleştirmektedir. Yağ lekeleri zamanla içine işleyip işi zorlaştırma durumları olabilir.

Bu yüzden düzenli olarak yıkatmanızı önermekteyiz. Bünyemizde stor perde yıkama dışında başka hizmetlerimiz de mevcuttur. Bunlar; Güzelyalı halı yıkama, yorgan yıkama ve Güzelyalı koltuk temizlemedir. Tüm branşlarımızda bir numaralı olmayı başarmış olup, rakip firmalara da oldukça fark atmaktayız.

Çünkü bizler sizlere aynı zamanda uygun fiyat ve ücretsiz servis imkanı sağlarız.

Sizler de tüm bu imkanlarımızdan yararlanmak isterseniz Güzelyalı Stor Perde Yıkama ile iletişime geçebilirsiniz. Bize ulaştığınız durumda sizleri hemen arayıp müşteri sipariş kaydını oluşturacağımıza emin olabilirsiniz.

Kartal Halı Yıkama

Pendik Stor Perde Yıkama

Güzelyalı Stor Perde Yıkama
5 (100%) 1 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor