(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Güzelyalı Koltuk Temizleme

Güzelyalı koltuk temizleme ve yıkama firmaları olarak en uygun fiyatlarımızla yerinde temizlik yapıyoruz. ☎0531 762 7200

Güzelyalı koltuk temizleme günlük hayatımızın büyük bir bölümünü kaplamaktadır. Bizim için kurtarıcılardır. Gerek işten geldiğimizde olsun gerekse uzun yoldan üzerlerine hemen oturup dinlenmeyi tercih ederiz. İlk etapta da yorgunluğumuzun bir kısmını almasını sağlar. Fakat böyle durumlardan sonra koltuk yüzeylerimiz çok çabuk kirlenebilir. Evde temizliği zor olmakla birlikte bir hayli bilek kuvveti istemektedir. Zaten bizler de evde temizliğin yapılmasını kesinlikle önermeyiz. Çünkü bu size istediğiniz temizliğin hepsini veremeyecektir.

Güzelyalı Koltuk Yıkama, temizleme işini son derece profesyonelce yapmaktadır. Bunun nasıl olduğunu merak ederseniz sizlere şöylece özet geçebiliriz; özel makinelerimizle ilk önce deterjan uygulaması yapmadan koltuğunuzun üzerindeki tozlu yüzeyin almasını sağlarız. Sonrasında bakteri yok edici özelliklere ve tamamen doğal insan sağlığını etkilemeyecek deterjanlı sular özel püskürtme makinelerimizle bu işlemi yavaş yavaş ve koltuğun hem içi hem de dışını ıslatırız. Bir süre bekleyip bakterilerin tamamen kaybolduğuna emin oluruz.

Güzelyalı Koltuk Yıkama Tavsiyeleri

Daha sonrasında yine başka özel makinemiz ile dönen mekanizma içerisindeki fırçalar sayesinde döne döne koltuk fırçalama işlemine başlamaktadır. Bu fırçalar kesinlikle yumuşak uçludur ve sert yapılara sahip değillerdir. Aksi halde koltuk yüzeyinde aşınma ve delinmelere neden olabilir. Fırçalama işlemi birkaç defa uygulanır. Daha sonra yüzeyine temiz su verilip deterjanlı suyun alınmasını sağlar. Son olarak en önemli işlem olan vakumlama işlemi yapılır.

Bu işlem sırasında da koltuk üzerindeki kalan suyu vakumlayıp en ufak ıslaklık dahi kalmadığına emin olunur. Oda sıcaklığında maksimum 8 saatte de koltuklarınızın kuruması sağlanır. Güzelyalı Koltuk Temizleme temizlik işlemlerini bu şekilde gerçekleştirmektedir. Bunları yaparken kesinlikle en iyi uzman personelleri tercih etmektedir. Koltuklarınızı düzenli olarak temizliğini yaptırmanızı öneririz. Çünkü içlerinde biriken mikroorganizmalar sağlığınıza ciddi boyutlarda zarar verebilir. Koltuk temizliğini hafife almayın temizlettikten sonra fark edeceksiniz ki evinizdeki atmosfer birden bire değişecek.

Güzelyalı Koltuk Temizleme Firmaları – Fiyatları

Tüm işlemlerimizde garanti verdiğimiz gibi bunun da garantisini sizlere sağlamaktayız. Sağlığınız şakaya gelmez. Kaliteli hayat kaliteli sağlıktan geçer. Bizler evde yıkatmış olduğunuz koltukların kesinlikle renklerine ve dokularına kesinlikle zarar vermemekteyiz. Artık sizlerde evlerinize açık renkli koltuklar almaktan çekinmeyin. Çünkü hayatınızda biz varız. Sizin sağlığınızı sizden çok daha iyi düşünenler var. Kaliteli hizmet, uzman ekip kadrosu, %100 müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat. Tüm bunların vaadini sunuyoruz ve beğenmediğiniz temizlik işlemlerinde de kesinlikle ücret talep etmiyoruz.

Çünkü bizler için sizlerin memnuniyeti her şeyden daha çok önemli. Bünyemizde koltuk temizleme dışında başka hizmetlerimiz de mevcuttur. Bunlar; Güzelyalı halı yıkama, stor perde temizliği ve yorgan yıkamadır. Güzelyalı Koltuk Temizleme ile iletişime geçtiğiniz durumlarda tüm bu hizmetlerden yararlanmanız mümkün.

Ücretsiz servis hizmetimizle evlerinize gelip yerinde temizleme işlemi uyguluyoruz. Sağlamış olduğumuz tüm imkanlar ile rakiplerimize ciddi oranlarda fark atıyoruz. Eğer sizler de bizim yeteneklerimize şahit olursanız Halı Yıkama olarak farkımızı fark edeceksiniz.

İçmeler Halı Yıkama

Yakacık Halı Yıkama

 

 

Güzelyalı Koltuk Temizleme
5 (100%) 1 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor