(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Güzelyalı Halı Yıkama

Firmamız Güzelyalı halı yıkama olarak Asipava adıyla hizmet vermektedir. Amacımız ve felsefemiz mevsim ne olursa olsun eviniz bahar koksun. ☎0531 762 7200

Güzelyalı halı yıkama denince aklımıza  ve tertemiz hizmeti gelmektedir. En sık evlerde görülse de günümüzde iş yerlerinde de olukça yoğun olarak tercih edilmektedir. Halılarımızın temizliği bizim sağlığımız için çok önemlidir. Zaman zaman bu gerçek göz ardı edilir. Halılarımız yapıları gereği oldukça yoğun şekilde toz toplamaya müsaittir. Fark edersiniz ki halısız bir ev daha çok kirlenir ve ortalıkta uçuşan tozlar oluşur. İnce olsun kalın olsun fark etmez evinizin ortasında kullandığınız bir küçük halı bile uzun kullanım sonucunda çok çabuk kirlenir. Ve sürekli temizlenmeye ihtiyaç duyar.

Güzelyalı Halı Yıkama Fiyatları & Ücretleri

Güzelyalı Halı Yıkama sizleri halılarda ayrı bir dünya olduğunu ve orada mikroorganizmaların yaşamış olduğunu göstermek var olmaktadır. Bu da yapısından kaynaklıdır. Büyük halının kirlenmesi daha uzun sürebilir. Eğer herhangi bir halının içini mikroskobik bir kamera ile izleme imkanınız olsaydı bu gerçeğin farkına varırdı. Siz siz olun halı temizliğinin ne kadar önemli olduğunu görmezden gelmeyin. Evde yıkama veya temizleme işlemlerine de başvurmayın. Çünkü bakterilerle direkt burun buruna gelebilir, türlü hastalıklar edinebilirsiniz. Evinizde eğer emekleyen bir çocuğunuz varsa onun sağlığını düşünmek zorundasınız.
Güzelyalı halı yıkama olarak belirtmek isteriz ki çocuk yapısı gereği sürekli eli ağzında olur ve halıların üzerinde gezinerek tüm bakterileri ellerine toplamaktadır. Onların bağışıklık sistemi bizlere göre düşük olduğundan çok daha çabuk hastalanma imkanları vardır. Evinizde hem çocuk hem de evcil hayvan varsa tehlike iki katına çıkmış demektir. Çok daha fazla titiz olmanız gerekmektedir. ‘’Aman hepsi olsun evde çocuğun bağışıklık sistemi mikrolara alışsın’’ düşüncesi de son derece yanlıştır. Çünkü o çocuk her seferinde ya serum alır ya antibiyotik ya da değişik şuruplar. İlaç en son başvurmamız çare olduğundan küçücük bedenlere zulüm yapmış oluruz. Bu konu son derece hassastır ve kesinlikle yabana atılmamalıdır.

Güzelyalı Halı Yıkama Tavsiye

Güzelyalı Halı Yıkama gündemi takip ederek son teknoloji makineleriyle tüm temizlik işlemlerini gerçekleştirmektedir. Sizlerden teslim aldığımızda halınızın ilk önce cinsini anlamaya çalışırız. Sonrasında makinelerde tozu attırılır ve yıkanması için ayrı bir makineye girer. Burada büyük uzun fırçalarca otomatik olarak fırçalanmasını ve halıların en dibine kadar temizlenmesini sağlarız. Daha sonra bol su ile durulaması yapılıp suyu sıktırılır, özel kurutma odalarına alınır. Halılarınızın tamamen kuruduğuna emin olduğumuzda kalite kontrol aşamasından geçer ve paketlenir. Bu işlemleri kesinlikle iki üç günlük elemanlar yapmamaktadır. Tamamen uzman arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Sizi memnun etmek adına elimizden gelenin en iyisini yaparız. Güzelyalı Halı Yıkama kalitesiyle son zamanlarda adından sık sık söz ettirmektedir. Çünkü başka alanlarda da oldukça başarılıyız. Bu alanlar da başlıca şöyledir; koltuk temizleme, yorgan yıkama ve stor perde temizliğidir.

Her alanda kendimizi kanıtlamayı başardık ve çıtamızı her gün bir üst seviyeye taşıdık. Sizlerden gelen olumlu geri dönüşler sayesinde de bunun kanısına vardır.

Halılarınızı sizlere teslim ettikten sonra da arkanızda olup beğenmediğiniz en ufak detayın dahi temizlik işlemini yaparız. Daha ne duruyorsunuz Güzelyalı halı yıkama ile iletişime geçin ve tüm bu güzelliklerden faydalanın.

Pendik Halı Yıkama

Esenyalı Halı Yıkama

Güzelyalı Halı Yıkama
5 (100%) 4 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor