(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Esenyalı Stor Perde Yıkama

Firmamız Esenyalı stor perde yıkama temizleme olarak fiyatı en uygun firmaların arasında bulunmaktan mutluluk duyar. Tel:0 531 762 7200

Stor perdelerin günümüzde birçok kullanım alanı mevcuttur. Esenyalı stor perde yıkama Önceden sadece mutfaklarda tercih edilirken şıklığı sayesinde artık evimizin tüm camlarında görmemiz mevcuttur. Ayrıca büyük iş yerlerinde ve küçük ofislerde de stor perdeler sıkça tercih edilir hale gelmiştir. Hanımların temizlik konusu biraz düşündürerek satın aldırsa da gönül yine karşılık koyamamaktadır.

Stor perde temizliği sizler için zor duruma dönüşmesin artık. Çünkü bu yazımızı okuyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Esenyalı Stor Perde Temizleme stor perdelerinizi ilk günkü haline getiriyor. Maalesef stor perde kullananların çoğu sık sık temizliğini yapamamakta ve stor perdelerde ciddi oranda toz ve kirler birikmektedir. Mutfak stor perdesinin de tamamen yağ tutması söz konusu. Fabrikamıza temizletilmesi için getirilen stor perdelerden bu kanıya varmış bulunuyoruz. Satın aldığınız yer tarafından asıldıktan sonra temizletilmemiş oluyorlar. Çünkü stor perdelerin mekanizma cinsi farklıdır.

Esenyalı Stor Perde Yıkama – Temizleme Firmaları

Bu mekanizmadan dolayı kullanıcılar temizlemeye çekiniyorlar. Çekinmekte de haklılar. Özel mekanizmaları olduğundan dolayı evde temizlenmesi mümkün değil. Evde temizliğinin yapılması durumlarında geri dönülmez hatalara yol açabilir. Artık hayatınızda biz varız ve bu tür durumların oluşmasına kesinlikle izin vermeyiz. Bizimle iletişime geçtiğiniz durumda evlerinize kadar gelip perdeyi temizlemek için özel mekanizmalarından perdeyi çıkarıyoruz. Bu işlemi tamamen profesyonel ekip arkadaşlarımız yapmaktadır. Perdenize en ufak zarar vermeden çıkardıktan sonra fabrikamıza ulaştırıp temizliğini sağlıyoruz. Kesinlikle sıcak su ile temizlik işlemini gerçekleştirmiyoruz. Çünkü yapıları itibari ile renk solma durumu yaşanabileceği için sıcak suya maruz bırakılmamaktadır.

Stor Perde Yıkama Firmaları

Uzman firmamız bu tür bilgilere ve son derece önemli olan tecrübeleri sayesinde sizlere %100 garantili hizmet sunmaktadır. Sizlerden de almış olduğumuz olumlu geri dönüşler bizi minnettar yaptı. Özel deterjanlı sular yapıp bu hafif ılık sulara daldırıp çıkartırız. Bu işlemi de birkaç defa tekrarladıktan sonra temizlenmiş olur perdeleriniz. Bu esnada kullandığımız deterjan da çok önemlidir. Kesinlikle kimyasal içermemeli ve stor perdenizin rengine zarar vermemeli. Daha sonrasında temiz duru su ile durulanarak kurutma odalarına alınır. Esenyalı Stor Perde Yıkama ekibi tarafından tüm kalite kontrol aşamalarından da geçtikten sonra stor perdeleriniz servise hazır hale gelir. Temizlik işlemi bittikten sonra sizinle hemen iletişime geçilir ve monte işlemi için müsait olduğunuz bir gün ayarlanır. Sonra evinize gelip monte işlemini de tamamlamış oluruz.

Ödemeyi ister nakit isterseniz de kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz. Sizlerin memnuniyeti bizim için her şeyden önemli olduğu için tüm olanakları sunmaktayız. Stor perde temizleme dışında da başka hizmetlerimiz mevcuttur. Bunlar; halı yıkama, yorgan yıkama ve koltuk temizlemedir. Tüm bu hizmetlerimizde de gerekli özeni göstererek çalışmalarımızı sürdürmekteyizdir. Sizlerin de yapması gereken tek şey bizimle iletişime geçmenizdir. Esenyalı Stor Perde Yıkama olarak tüm hizmetlerinizi karşılamak için hazır beklemekteyiz. Sizlere sunmuş olduğumuz numaralardan bize ulaşıp sipariş kaydı oluşturabilirsiniz.

Esenyalı Stor Perde Yıkama
5 (100%) 2 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor