(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Esenyalı Koltuk Temizleme

Esenyalı koltuk temizleme yıkama hizmeti ile şirketimizin bulunduğu bölgede hizmet vermekteyiz ve Esenyalı’ya özel internet siparişlerinde %20 İndirim!

Koltuk denince aklımıza Esenyalı koltuk temizleme gelmektedir. Renklisi olsun, modern olsun, retro olsun, chester olsun, country olsun değişik modelleri türemiştir piyasada. Mağazadan son derece özenle seçip evimize getirtiriz. Ve bizler olduğu sürece özenli kullanmaya çalışırız. Ama maalesef ki her zaman özenli kullanmamız söz konusu olmayabilir. Evde evcil hayvan veya çocuklarımız varsa yüzeyleri 3 kat daha çabuk kirlenir. Tabi ki de bu durum bizim temizlik yapmamıza en değildir. Neden derseniz şöyle açıklama yapabiliriz. Esenyalı Koltuk Temizleme koltuklarınız için gereğinden fazla özeni gösterip tüm temizlik işlemlerini gerçekleştirmektedir. Üstelik yerinde temizlemek de mevcuttur bünyemizde.

Koltuklarınızı taşıma sırasında hasar görmemesi için yerinde temizliği mümkünse bunu ilk önce yaparız. Fakat çok daha ağır lekelerle karşılaşırsak koltuklarınızı fabrikamıza götürüp orada tüm işlemlerini gerçekleştiririz. Bizimle iletişime geçtiğiniz durumlarda koltuklarınızdaki leke veya kirlere gözlem yaparız. Ondan sonrasında gerekli olan ekipmanlar ve deterjanlar getirilip olduğu yerde temizlik işlemine başlarız. Bu işlemlerin sırası kısaca şöyledir; ilk önce koltuğunuzdaki tozun ve kirlerin kaba pisliğini almak için ön yıkama işlemine tabi tutuyoruz. Ondan sonra şampuanlama ve fırçalama işlemine başlanıyor. Fırçalarımız kesinlikle sert yapılardan oluşmamaktadır.

Esenyalı Koltuk Temizleme Firmaları

Yumuşak uçlu olup kesinlikle koltuk yüzeylerinize zarar vermezler. Ayrıca bu fırçalar dönen bir mekanizma içinde yerleşmiş olup, otomatik dönerek temizlik işlemini yapmaktadır. Daha sonrasında durulama ve kurutma işlemleri yapılır. Bu aşamada da vakumlu su çekici makineleri kullanırız. Koltuklarınızın daha hızlı ve daha sağlıklı biçimde kurumasını sağlarız. Bu sayede nemin %90 ‘ını çekmiş olur. Geri kalan %10 ‘luk kısımda da en az 4 en fazla 8 saat kullanılmadan oda sıcaklığında kurumasını tavsiye ederiz. Koltuk temizliği sağlık açışından çok önemlidir.

Gerektiği zamanlarda temizliğinin yapılmadığı durumlarda sağlığı ciddi oranda tehdit eder. Ve türlü türlü hastalıklara yol açar. Esenyalı Koltuk Temizleme tarafından koltuklarınızı temizlettiğinizde evinizdeki atmosferin birden değiştiğine gözlerinizle şahit olacaksınız. Uzman kadromuz bu konuda uzun süre eğitim alıp ustalaştılar. Sürekli gündemi takip ederek de kendimizi hep bir tık yukarıya taşıdık. Bunları yaparken de sizlerden de büyük oranda destekler gördük. Sürekli bizi tercih etmeniz ve söylemiş olduğunuz olumlu yorumlar bizi müteşekkir etti. Kaliteli hizmet ve %100 müşteri memnuniyeti hep birinci hedefimiz arasında yer aldı. Bünyemizde koltuk temizleme dışında da başka hizmetlerimiz mevcuttur.

Koltuk Temizleme  Maltepe

Bu hizmetler başlıca şöyledir; halı yıkama, Tuzla yorgan yıkama ve Pendik stor perde yıkama hizmetidir. Koltuk temizleme alanında ne kadar iddialıysak, bu hizmetlerimizin sunumunda da bir o kadar iddialıyızdır. Sizlerin yapması gereken tek şey bizimle iletişime geçip bu hizmetlerimizin hangisinden yararlanmak istediğinizi söylemeniz olacaktır. Esenyalı Koltuk Temizleme olarak ayrıca ücretsiz servisimiz de mevcuttur. Gerektiği durumlarda evlerinizden ürünlerinizi alıp fabrikamıza götürürüz, işlem bittikten sonra da sizlere teslimatı yapılır.

https://www.asipavahaliyikama.com

Kurumsal

Esenyalı Koltuk Temizleme
5 (100%) 4 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor