(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Esenyalı Halı Yıkama

Asipava Esenyalı halı yıkama firmaları olarak en iyi hizmeti sunabilmek adına uygun fiyat, ücret tarifesiyle hizmet vermektedir. Tel : 0531 762 7200

Esenyalı halı yıkama ile  günlük hayatımızda önemli yer teşkil etmektedir. Gerek kullanımlarıyla olsun gerekse modelleriyle farklı türleri piyasaya sürülmüştür. Evden ziyade iş yerlerinde de sık sık tercih edilir hale gelmiştir. Dekoratif olarak da çok şık durmaktadır. Farklı dokulara sahip oldukları için büyük oranda rağbet görmektedir. Fakat tek bir sorun vardır ki o da temizliğidir. İş temizliğe gelince tıkanıp kalabilirsiniz. Genel olarak kış aylarından çıkıp bahar aylarına girerken temizlenmesi tercih edilir.

Esenyalı Halı Yıkama için halı yıkatma mevsimi yoktur. İstediğiniz zaman bizimle iletişime geçip halılarınızı temizletmek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Bizler uzman kadromuzla birlikte evlerinize kadar gelip ücretsiz servisimizle halılarınızı teslim almaktayız. Artık halı yıkatmaktan çekinmeyin. Çünkü bizler sizler için tüm ekibi kurduk. Size hizmet için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Halılarınız kesinlikle havuz sistemi ile yıkanmamaktadır. https://www.asipavahaliyikama.com

Esenyalı Halı Yıkama Firmaları


Esenyalı halı yıkama olarak belirtmek isteriz ki havuz sistemini tercih eden firmalar genellikle merdiven altı kendini halı yıkamacı zanneden firmalardır. Sizler sağlığınıza özen gösteriyorsanız bu tip yıkamacılara halılarınızı teslim etmemenizi öneririz. Ayrıca evde yıkamak veya halı silmek de son derece yanlış bir sistemdir. Çünkü içlerinde bulunan yoğun iplikler tozun ve kirin halının dibine kadar işlemesine neden oluyor. Sizler evde ne kadar uğraşsanız da bu kirlere ulaşmanız mümkün olmayabilir. Evde silmek de sadece üzerinden tozunu almaya neden olur. Dibine kadar yine ulaşamazsınız. Halbuki en önemli yer halıların dipleri ve diplerinde biriken tozlardır.

Esenyalı halı yıkama, uzun süre kullanımda toz ve kirler bakterilere dönüşüyor ve kendi içlerinde yumurtalarını bırakarak çoğalıyor. Çok küçük oldukları için gözünüzle görmeniz mümkün değildir. Zaten görmüş olsanız da bu kadar kirlenmesine fırsat vermeden muhakkak temizliğini yaptırırsınız. Bizler bu deneyimizi fabrikamızda eğitim verdiğimiz ustalara gösterdik. Hepsi şaşkınlıkla izledi. Ayrıca evcil hayvan beslenilen evlerde de çok daha ciddi boyutlarda böcekler gördük. Bunlar; pire, sirke ve bit. Evcil hayvan beslenilen evde halıların en az 2 ayda bir temizlenmesi gerekmektedir. Şaka değil gerçek sizler ne kadar temiz olduğuna emin olsanız gözle görülemeyecek kadar küçük fakat sağlığı tehdit edecek kadar büyük mikroplar içermektedir halılarınız.

Esenyalı Asipava Halı Yıkama Fiyatları

Esenyalı Halı Yıkama, mikroskobik dürbün sayesinde halılarınızı yakından inceleyerek bunların kanısına vardı. Ayrıca zamanla bu mikroplar havaya karışıp sizlerin vücuduna çok kolay bir biçimde girmeye başarıyor. Sağlığınız için yılda 2 kere halı yıkatmanızı öneririz tabi bahsettiğimiz gibi evcil hayvanınızın olması söz konusu olduğunda bu süreç değişiklik gösterebilir. Bir diğer önemli konu da çocuklarınız. Onların bağışıklık sistemi bizlerinkine nazaran daha düşük olduklarından çok daha kolay kapabilir bu tür zararlı mikropları. Uzman firmamız sizin sağlığınızı sizden çok düşünüyor ve bundan dolayı türlü türlü temizlik metotları geliştirmiş bulunuyor. Halınızın cinsine göre deterjanlar kullanılan deterjanlar farklılık gösterebilir.

Sizler de bu hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz yapmanız gereken tek şey Esenyalı Halı Yıkama ile iletişime geçmeniz olacaktır.

 

Pendik Halı Yıkama

Tuzla Halı Yıkama

Esenyalı Halı Yıkama
4.8 (95%) 4 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor