(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

En İyi Halı Yıkama Firmaları

Günümüzde artık halıların elde değil de halı yıkama firmalarına yıkattığımız bir gerçektir. Pek çok halı yıkama firmaları türemiştir piyasada. Gerek iyi olsun gereksen kötü olsun hepsinin kendilerine özgü metotlar geliştirdiği bir gerçektir. Bizler de bu yazımızda en iyi halı yıkama firmalarını kaleme almış bulunuyoruz.Tabiri caizse bazı firmaların çalışma ruhsatı olmadığı halde bu işleri uygunsuz şekilde sürdürmesidir. Ücretinin düşük olması sizleri kesinlikle yanılgıya düşürmesin. Çünkü bu tip halı yıkamacılar havuz sistemi ile tüm halı yıkamalarını gerçekleştirmektedir. Havuz sistemi ne derseniz size şöyle anlatabiliriz; farklı evlerden veya dükkanlardan nerelerden geldiği belli olmayan üzerlerinde türlü türlü pisliği barından halıların hepsini isminden de anladığınız üzere havuzda yıkamaktadırlar. Ne kadar yıkanma derseniz. Aksine pisliklerin birbirine geçmesinden başka bir olay değildir. Sizlerin bu durumda yapması gereken tek şey, iletişime geçtiğiniz firmanın halı yıkama tekniğini sormanız olacaktır.

Aksi halde diğer türlü kesinlikle halılarınızı bilmediğiniz ellere teslim etmenizi istemeyiz. Sağlık açısından ciddi problemler yaratmaktadır böyle durumlar. Ama yukarıda saymış olduğumuz firmalar kesinlikle böyle bir sistem uygulamaz. Kendi içlerinde her ne kadar farklı teknikleri olursa olsun böyle sağlıksız durumlara başvurmazlar.

Halılarımızın temizliği bizim ve ailemiz daha çok çocuklarımız için çok önemlidir. Çünkü onların bağışıklık sistemi düşük olduğundan halıdaki mikrobu direkt ağız ve burun yoluyla vücuduna çekebilir. Ayrıca halının yeteri kadar temiz olmama durumunda da vücutta alerjik reaksiyonlar gösterebilir. Halı yıkamanın belli başlı adımları vardır. Bu adımların birine uyulmadığı takdirde istemediğimiz sonuçlarla karşılaşırız.

Fakat biz uzman ekibimizle tüm donanıma sahip olduğumuz için bu tür durumlar bizi etkilememektedir. Sizlerden de gelmiş olan mükemmel geri dönüşler sayesinde bunun kanısına vardık. Sizin memnuniyetiniz için türlü türlü araştırmalar yaptık ve bu araştırmalarımız kesinlikle ama kesinlikle sonuçsuz kalmadı.

Amacımız sizlerle olan diyaloğumuzu güçlendirmek ve sağlam vizyon oluşturmaktır. Bizler sizlerin rahatını bozmadan bundan sonraki nesillerde de daimi olup %100 kaliteli hizmet sağlamak amacıyla çıktık bu yola. Ve düzgün iş ahlakımız sayesinde yalnız kalmadık dik durduk ve başardık. Tekrar belirtmek istiyorum ki bizler gibi bu mücadeleyi de yukarıda bahsetmiş olduğum firmalar sizin sayenizde kazanmıştır. Bizler ise teşekkürü borç bilir, çalışmamızın devamlılığınızı diliyoruz.

En İyi Halı Yıkama Firmaları
5 (100%) 3 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor