(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

El Dokuma Halısı Yıkama

Kıymetli dokuma halıları için profesyonel bir anlayış içerisinde, El dokuma halısı yıkama hizmetini sizlere en iyi şekilde sunmaktan gurur duyarız. ☎ 0531 762 7200

Çok değerli ve kıymetli dokuma halıları için profesyonel bir anlayış içerisinde, El dokuma halısı yıkama hizmetini sizlere en iyi şekilde sunmaktan gurur duyarız. Özellikle hem evlere hem de iş yerlerine canlılık kattığı ve görsel bir estetik sunduğu için çok fazla tercih edilmektedir. Fakat el dokuması altında özel bir sanat işçiliği ile hazırlanan hem maddi hem de manevi açıdan bu çok değerli halılar, sağladığı görsel avantajın yanı sıra çevredeki bakteri ve alerjenlerin de barınmasına karşı önlem alır. Bu yüzden mutlaka sürekli olarak temiz kalması ve steril olması gerekir. Dokuma halılarını temizleme konusunda eğitim almış profesyonel çalışanlarımız bünyesinde, sizlere en iyi hizmeti sunuyor ve teknolojik cihazlarımız ile kusursuz bir hizmet sağlıyoruz.

Farklı türdeki dokuma halıları için özel temizlik hizmeti
Kaliteli bir hizmet anlayışı içerisinde kurulumuz günden bu yana gerçekleştirdiğimiz çalışmalar dahilinde, sizlere en iyi el dokuma halı yıkama hizmetini sağlamaktayız. Çok pahalı, Doğu ve İran halılarınız için gerçekleştirilecek olan temizlik hizmetleri konusunda özel malzemelerimizi firmamız bünyesinde hazır tutuyor, aşamalı bir şekilde detaylı bir temizlikten geçiriyoruz. Bu konuda sentetik, yün ya da pamuk veya ipek gibi hangi kumaş yapısı altında üretimleri gerçekleştirilirse gerçekleştirirsin, tüm halılarınız ile uyumlu olan özel araç ve gereçlerimiz eşliğinde halılarınızı ilk günkü gibi steril ve tertemiz hale getiriyoruz.

El Dokuma Halısı Yıkama Fiyatları

Tamamen profesyonel bir anlayış içerisinde ele aldığımız çalışmalarımız ile, en değerli dokuma halılarınız için profesyonel yıkama desteği sağlamaktayız. Eşsiz desenleri ve kaliteli dokunması sayesinde paha biçilemez bu halılar için, sizlere çok uygun fiyatlar çıkarıyor ve el dokuma halı yıkama hizmeti konusunda güvence sunuyoruz. Özellikle bu halılar çok hassas olduğundan dolayı temizlik yapılırken üzerinde birtakım kalıntılar kalabilir. Bu halıların kumaş yapısı mıknatıs görevi gördüğü için bu tür kalıntılar zaman içerisinde farklı pislikleri de tutar. Fakat kullandığımız temizlik ürünlerimiz sağlam bir vakum gücü sayesinde halıların en diplerindeki tüm kalıntıları ve kirleri tamamen arındırır. Çok değer verdiğiniz halılarınızın yeniden eskisi gibi tertemiz hale gelmesi için hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Pendik Halı Yıkama

Tuzla Halı Yıkama

El Dokuma Halısı Yıkama
5 (100%) 2 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor