(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Çamlık Yorgan Yıkama

Pendik Çamlık Yorgan Yıkama Kış aylarının vazgeçilmez ürünü yorganlarımızdır. Gerek yünü olsun gerekse elyaf olanı. Günümüzde türlü türlü çeşitleri çıkmıştır. Görüntü olarak şekilleri değişmese bile hacimleri günden güne değişim göstermiştir. Önceden ağır yün yorganları kaldırıp kondurmak bir hayli zordu. Şimdi ise hafif olan elyaf ya da silikon tarzı yorganları kullanmak bir hayli kolaylaştı. Fakat kullanımları kolaylaştıkça temizliği de hafife alınmaya başlandı. Zaman aşımında yorganlar kaldıkları yerlerde havasız ortamda olduklarından ötürü bakteri üretmeye ve kötü kokulara sebep açmaktadır.

Çamlık Yorgan Yıkama, kurmuş olduğu tüm ekipmanlarıyla sizlerin yorganlarını temizlemeyi üstleniyoruz. Bizler bu tür durumlara sebebiyet göstermemek için yorganlarımızı sık havalandırmak ve temizliğini yapmamız gerekmektedir. Evde yıkamak olumsuz sonuçlar doğurabilir. Yaz temizliği kış temizliği derken bütün zamanlar neredeyse temizlik yapmakla geçmektedir. Artık sizlere yardım eden bir firmamız var. Temizlik zamanlarınızda sizlerin en büyük yardımcısı olacaktır. Firmamız yorgan yıkama hizmetiyle bütün yorganlarınızı en kısa sürede yıkayarak sizlere teslim etmektedir.

En kaliteli deterjanlarla kış aylarında kirlenen yorganlarınız bizim sayemizde tertemiz yıkanacaktır. Kullanmış olduğumuz yorganların kirlendiğini ve bir firmada yıkanma zamanının geldiğini düşündüğümüz an yorgan yıkama firmasıyla görüşmemiz gerektiğini biliriz. Ancak yorganlarımız nerede nasıl ve hangi koşullarda yıkanmakta olduğunu çoğumuz bilmeyiz. Burada insiyatif tamamen yorganlarımızı teslim ettiğimiz yorgan yıkama firmasındadır. Bazı firmalar sadece yorgan yıkamış olmak adına yorgan yıkama işlemi gerçekleştirmekte, temizlik ve hijyen adına hiç bir etki ve katkıları olmamaktadır.

Müşteri yorganını teslim aldığında acı gerçeklerle karşılaşınca da iş işten geçmektedir. Bunun için hem sağlığımız hem de rahatımız için vazgeçilmez örtülerimizden birisi olan yorganlarımızı güvenilir firmalarda yıkanmasını isteriz.

Çamlık Yorgan Yıkama firması olarak bu temiz ve hijyenik bir ortamda yorganlarınızı yıkama sözü veriyoruz. Eğer yorganlarınızın temiz ve sağlıklı bir şekilde yıkanmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Yün yorgan temizliği konusuna da diğer yorganları temizlediğimiz gibi hakimiz. Yün yorganı yıkamak için önce yorgan yüzünü çıkarıyoruz. Yıkama suyunun soğuk olmasına dikkat ediyoruz.

Pendik – Çamlık Yorgan Yıkama Firmaları

Pendik Çamlık yorgan yıkama firmaları olarak belirtmek isteriz ki; Sıcak su yünün büzüşmesine neden olur. Su doldurduğunuz makinelere yünleri yıkamak için uygun deterjan ilave edip iyice köpürtüyoruz. Temizlendikten sonra iyice durulandığından emin oluyoruz. Daha sonrasında da özel kurutma odalarımıza alıyoruz. Bu şekilde yün yorganlarınızın da temizliğini güzel bir sonuçla bitirmiş oluyoruz. Bünyemiz içinde yorgan yıkamadan adımızı ne kadar söz ettiriyorsak diğer hizmetlerimiz için de sık sık dile geliyoruz. Bu hizmetlerimiz; stor perde temizliği, halı yıkama ve koltuk temizlemedir. Müşterilerimizi güler yüzle karşılamaktayız.

Pendik – Çamlık Yorgan Yıkama Fiyatları & Ücretleri

Çünkü bizim için en önde gelen etken, müşteri memnuniyetidir. Bize ulaşan her müşteri bizim için değerlidir ve hizmetin en iyisini hak ediyordur. Çamlık Yorgan Yıkama olarak adımızdan sürekli söz ettireceğiz ve son anımıza kadar vereceğimiz kaliteli hizmetin arkasında olacağımızdan emin olabilirsiniz. Sizlerin de bu hizmetlerimizden yararlanmanızı istiyoruz ve bizimle iletişime geçtiğiniz durumda sizlere dört dörtlük servis sağlayacağımıza dair en ufak şüpheniz dahi olmasını istemiyoruz.

Çamlık Yorgan Yıkama
5 (100%) 2 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor