(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Çamlık Stor Perde Yıkama

Yaşam alanlarımızın vazgeçilmezleridir Çamlık stor perde yıkama stor perdeler. Evlerimizde, çalışma alanlarımızda ve ya iş yerlerimizde pencerelerimizin vazgeçilmez örtüsü stor perdeler, apreli kumaştan yapılmıştır. Aşağı yukarı hareket etmesini sağlayan rulosunun da alüminyum boru, bu boruyu sabit tutan boru tutucu hareket kabiliyeti sağlayan stor perde zincir mekanizması bulunur. Duvara sabitlemek için duvar tutucu gibi parçaların birleşmesinden oluşan perde çeşididir. Stor perdelerin diğer kumaş ve ya tül perdelerden farklı yıkanma tekniği vardır. Temizlik aşamasında dikkat ve önem gerektirir. Çamlık Stor Perde Yıkama sizlerin stor perdelerinizi kendi stor perdemiz gibi sahiplenip temizliğini yapmaktayız. Önceliğimiz daima tüm müşterilerimize aynı kalite güvencesinde ve dürüst hizmet verebilmektir. Sizin mutlu olmanız bizim için her şeyden önemlidir. Profesyonel servis elemanlarımız, modern yıkama ünitelerimiz ve İstanbul çapında servis ağı ile dürüst hizmet etmek bizim öncül değerimizdir. Kirlenen ve yıkanma zamanı gelen stor perdenizi, ücretsiz servis araçlarımızla ve uzman ekiplerimizle stor perdeleriniz profesyonelce yerinden sökülerek fabrikamıza getirilir ve burada hemen el değemeden tam otomatik ultrasonik stor perde yıkama manikalarıyla yıkanır ve özel kurutma odalarında güzelce kurutulduktan sonra tekrar uzmanca yerine asılır. Yeteri kadar iyi kurutulmadığı takdirde rutubet yapmasına sebep olabilir. Çünkü stor perdeler yapısı itibariyle oldukça zor kurur. İddia ediyoruz İstanbul’da en iyi stor perde yıkama firması Çamlık Stor Perde olarak, yıkama sonrası memnun kalmadığınız takdirde ücretini aynen iade ediyoruz. Aynı şekilde de yıkandıktan sonra yine yerine zararsız bir şekilde montaj edilmesi gerekir. Evde sizin bu işlemleri yapmanız mümkün değildir ve yaptığınız takdirde sonunda hüsrana uğrayabilirsiniz. Biz bunun için personellerimizi stor perde yıkama konusunda özel eğitime tabi tuttuk ve bu eğitimi başarılı bir şekilde geçenler stor perde yıkama uzmanı olarak bünyemizde işe başladılar.

Pendik – Çamlık Stor Perde Yıkama Firmaları Fiyatları & Ücretleri

Çünkü bizim için en önemlisi her zaman söylediğimiz gibi müşteri memnuniyeti ve kaliteli bir stor perde yıkama hizmeti verebilmektir. Stor perdelerin kullanım yerleri olarak; işyerlerinde, ofislerde, bürolarda kullanılmaya başlanmışsa da artık evlerimizin özelliklede çocuk odası ve mutfak pencerelerimizin vaz geçilmez perdelerinden biri olmuştur. Değişik ebat ve renklerde çeşitleri vardır.

Kurutma işlemi bittikten sonra perdeler için hazırlamış olduğumuz düz bir sehpada montajı tekrar yapılır. Montaj sırasında perde daha önce sizin bildiğiniz bir arızası veya kırıklığı varsa bünyemizde bulunan yedek parçalarla değiştirilerek ilk günkü haline tekrar getirilerek ambalajlanır. Temizlenmemiş, kırık, çıkık hiçbir ürünü camınıza takmak için getirmeyiz. Parçası değişeceği vakit de mutlaka arayıp bunun onayını size sunarız, onaylamadığınız hiçbir işlemi yapmayız.

Çünkü biz Çamlık Stor perde Yıkama ekibiyiz. Sizde stor perdelerinizin temiz ve göze hoş gelmesini istiyorsanız bizi aramanız yeterlidir. İstanbul civarında sunduğumuz stor perde temizlik hizmetimizi deneyin. Ayrıca bünyemizde stor perde dışında da hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bunlar; halı yıkama, yorgan yıkama ve koltuk temizlemedir. Sadece bir telefon kadar uzağınızdayız.

Çamlık Stor Perde Yıkama
5 (100%) 2 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor