(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Çamlık Halı Yıkama

Çamlık Halı yıkama denince aklımıza hatta burnunuza bahar kokuları  gelir. Halılarınızı evinizde yıkadığınızda günler hatta haftalar sürebilir. Çünkü gerek yıkaması olsun gerekse kurutması olsun çekilen çileye değmez. Ayrıca olduğundan fazla da su israfı yapmış olursunuz. Tabi ki de bunun yanı sıra yorulması ve vaktinizin olmaması cabası. Eskiden annelerimiz halı yıkama yerleri olmadığı için tüm bu işlemleri sırtlanıyordu.

Fakat artık sizlere türlü türlü olanaklar sağlıyoruz. Çamlık Halı Yıkama, halılarınızı en derinine kadar temizlemesini yapmaktadır. Bunun için de tamamen doğal ve organik deterjanlar kullanıyoruz. Halıların temiz olmaması durumunda evde aşırı kötü yoğun kokular oluşabilir. Bu tür kokulara mahal vermek istemiyorsanız bizimle iletişime geçip evinizi şenlendirebilirsiniz. Evde halı yıkamak kadar silmek de bir o kadar mantık işi değildir. Çünkü halıların içinde bulunan yoğun iplikler, bakterilerin en dibine nüfus etmesini sağlıyor. Üzerinde bez gezdirerek silmek de bir o kadar manasız oluyor ve sağlığımızı ciddi manada riske atıyor. Çünkü bakterileri kökünden alamadığınız gibi havaya kaldırıp, ağız ve burun yoluyla vücudunuza girmesini sağlıyor. Bu da geri dönülmez enfeksiyon hastalıklarına yol açıyor. Bizler sizlerin bu tür zorluklara girmesini istemiyoruz ve halılarınızı bize gözünüz kapalı emanet etmenizi diliyoruz. %100 müşteri memnuniyet ve kaliteli hizmet ilkemizle rakiplerimize açık ara fark atmaktayız. Günümüzde kullanılan türlü türlü halı çeşidi vardır.

Pendik Çamlık Halı Yıkama

El oymasından olsun makine halısına, yün halısından el dokuma halısına kadar. Bizim uzman Çamlık Halı Yıkama kadromuz, halının kalitesini daha dokunmadan görmeden anlıyor ve ona göre deterjan uygulaması yapıyor. Halıda öncesinden çıkmayan bir leke bulunuyorsa ilk önce o lekeye müdahale yapılır. Ki biz boya lekesini bile çıkartacağımıza dair söz veriyoruz. Günümüzde maalesef ki merdiven altı halı yıkamacılar türemiş bulunuyor. Bunlar; halının cinsi fark etmeksizin müşterilerden karışık oldukları halıları bir arada yıkamaya çalışsalar da yıkamaktan çok daha çok kirletmektelerdir.

Bizler aynı hane içinden gelmiş aynı cins halılar bile olmasına rağmen, halılarınızı ayrı ayrı önlü arkalı şekilde yıkamaktayız. Sizlerin de bu tür merdiven altı halı yıkamacılara güvenmemeniz gerektiğini söyleyebiliriz. Herkes her işi yapabilir ama herkes her işi iyi yapamaz. Bizim eğitimli ve uzman kadromuz sayesinde halılarınızı ilk günkünden daha temiz hale getiriyoruz. Bünyemiz içerisinde bulunan tek hizmet halı yıkama değildir. Aynı zamanda; yorgan yıkama, koltuk temizleme ve stor perde temizliğini de son derece başarılı ve kaliteli olarak yapmaktadır. Üstelik ücretsiz servisimiz de mevcuttur.

Çamlık Halı Yıkama Firmaları & Fiyatları

Halılarınızı evinizden alıp temizlik, kurutma, paketleme işlemi bittikten sonra tekrar evinize teslim etmekteyiz. Müşterilerimizin kesinlikle mağduriyet yaşamasını istemeyiz. Dilediğiniz vakit fabrikamızı ziyaret edip, halı yıkama ortamlarına birebir gözünüzle şahit olabilirsiniz. Çamlık Halı Yıkama, sizlerden gelen geri dönüşler sayesinde kendisini her gün daha fazla geliştirmektedir. Sizler de tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Çamlık Halı Yıkama
5 (100%) 2 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor