(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Çamçeşme Koltuk Temizleme

Çamçeşme Koltuk Temizleme gerek renkleriyle olsun, gerekse desenleriyle olsun gözümüze değişik şekillerde hitap ediyor. Evimizin göz bebeği koltuklarımızdır, konforlarıyla gerek arkadaş ortamı olsun, gerekse aile ortamı olsun en çok kullandığımız alan haline gelmektedir. Fakat zamanla koltuk yüzeylerinde kirlenmeler veya lekelerin meydana gelmesi söz konusu olabiliyor. Bu durumda en büyük yapılan yanlış, koltuk yüzeyine türlü türlü deterjanlar uygulayıp silinmesi oluyor.

Biz deneyimli Çamçeşme Koltuk Temizleme olarak her türlü koltuk yüzeyine temizleme yapmaktayız.Üstelik yüzeylerine hiç bir şekilde zarar vermeden. Uzman ekibimiz sayesinde koltuğun yüzeyine zarar vermeden. Bizler; son teknoloji makineler kullanır, özel deterjanlarla bu işlemi yaparız. Ücretsiz servis hizmetimizle kapınızdan koltuklarınızı alır ve kapınıza teslim ederiz. Ağır lekesi yoksa eğer yerinde temizleme işlemi uygularız. Koltuklarınızı teslim aldığımız durumda makbuz keseriz ve mağduriyet yaşamanıza izin vermeyiz. Temizlenen koltuklarınız kapalı ortamda kurutulur kesinlikle güneş ışığına maruz bırakmayız. Kredi kartı ile kapıda ödeme olanağı sunarız. Kalifiye elemanları ile kaliteli hizmet sunar ve yıkama fiyatlarımız son derece ekonomiktir.

Çamçeşme Koltuk Temizleme – Yıkama Firmaları & Fiyatları

Çamçeşme koltuk temizleme her bütçeye hitap ederiz. Kaliteli ve uygun fiyatlarımızla rakiplere açık ara fark atmaktayız. Döşemelik kumaşlarda, kumaşın yıpranma direncini anlamak için sürtünme kat sayısına dikkat edilmeli. Kumaşın sağlamlığını ve yıkanabilir oluşunu göz önünde tutarız her zaman. Kumaşın çekme riskini de göz önünde bulunduruyoruz. Ona göre işlemlerden geçiriyoruz. Sık dokuma özelliğine sahip kumaşlar daha kolay temizlenir.

Çamçeşme koltuk yıkama almış olduğu eğitim ve donanımla tüm kumaş çeşitlerinden anlamaktadır. Mesela en çok tercih edilen kumaşlar arasında deri kumaş, kanvas-panama kumaş, gabardin kumaş, keten kumaş, kadife kumaş, şönil kumaş, saten kumaş, goblen kumaş, damask-kabartma Osmanlı viskon, alkantara kumaş, natürel pamuklu keten, pamuklu döşemelik kumaş, imitasyon kumaşlar, akrilik kumaşlar, kanvas-panama viskon kumaş, kilim desenli kumaş, flok süet kumaş, kadife kumaş vb. a’dan z’ye hepsinin temizliğinden anlayıp dokunuşlarını da narin işlemler yapıyoruz. Koltuk temizleme işlemi ortalama 6 ayda bir yapılması gerekir. Aksi takdirde koltuğunuzun yüzeyindeki bakterilerin koltuğunuzun içindeki süngere geçmesine neden olabilir. Kumaşın üzerini temizlik robotuyla vakumlayarak yapıyoruz. Her bölgeye ulaşabilmek için, temizlik robotunuzun uygun ağızlığını kullanıyoruz. Koltuk veya benzeri döşemeleri kuru olarak fırçalamak, genelde tozu dağıtmaktan ve daha çok işlemesine neden olmaktan başka bir işe yaramaz. Evde böyle işlemler yapmanızı kesinlikle önermiyoruz.

Çamçeşme koltuk temizleme hizmetimizde, kullanılan özel formül etkisi, koltuklarınızı ilk aldığınız günkü kadar yeni gösterir. Özel karışım, kumaşın dayanıklılığını arttırarak, koltuklarınızın rengini doğal hale getirir. Uzun süre beklemiş, çok kalıcı lekelerde dahi %90 üzerinde başarı sağlanmaktadır.

Koltuk temizleme dışında başka hizmetlerimiz de mevcuttur. Bunlar; halı yıkama, stor perde temizleme, ve yorgan yıkamadır. %100 müşteri memnuniyeti ile tarafımızca kaliteli hizmet sağlamaktayız. Bizlere her an ulaşabilirsiniz. Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız Çamçeşme Koltuk Temizleme ile iletişime geçebilirsiniz.

Çamçeşme Koltuk Temizleme
5 (100%) 2 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor