(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Çamçeşme Halı Yıkama

Halı denince aklımıza türlü türlü Çamçeşme halı yıkama modeller gelmektedir. Oymalısı olsun, yünü olsun, kaşmir olsun. Uzun yıllardan beri süre gelen halı geleneksel kültürümüz, zamanla kendini modernize etmiş günümüzde evlerimize bu şekilde girmeyi başarmıştır. Halılarımız evimizin en çok toz toplayan bölgeleri arasında yer almaktadır. Gerek yıkanması olsun, gerekse silmesi olsun zaman zaman işin içinden çıkılmaz durumlara sokabilir.

Çamçeşme Halı Yıkama olarak bizler tüm halılarınızı yıkıyoruz. Bizimle iletişime geçmeniz durumunda evlerinize ücretsiz servisimizle gelip halılarınız alıp yıkıyoruz ve tekrar yıkama kurutma işlemi bittikten sonra sizleri mahcup etmeyecek şekilde teslim ediyoruz. Bugüne kadar kendimizi geliştirmek ve işimize yatırım yapmak için çalıştık, çabaladık. Biz insana hayvana ve doğaya saygı çerçevesinde kaliteli deterjan şampuanlar kullanmaktayız. Her gün havasını soluduğumuz atmosferimize zarar vermemek için elimizden geleni yapmaktayız. Fabrikamız tüm müşterilerimize bu yönde açıktır. İstediğiniz zaman gelip ziyaret edebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz için de şöyle bir bilgi verebiliriz; halı yıkama firmalarının herhangi bir resmi kurum tarafından denetlenmediğini hijyen kalitesi, personel kalitesi ve hizmet kalitesi yönünden tamamen firma yöneticisinin insafına kalıyor. Bunun için temizliğinden emin olduğunuz yerde halılarınızı yıkatmanızı öneriyoruz.

Çamçeşme Halı Yıkama uzman müşteri kadromuzla %100 hijyen ve müşteri memnuniyetini garantiliyor. Sizlerin yapmış olduğu geri dönüşler sayesinde bunun kanaatine varmış olduk. Ayrıca merdiven altı halı yıkamacıları, halıların farklı evlerin halılarıyla aynı havuz içinde bekletildiğini, başka evlerin kılı, tüyü gibi hatta evcil hayvan besleyen evlerin kılı tüyü gibi zararlı unsurların sizin halınıza da sirayet ettiğini biliyor musunuz? Bizler kesinlikle böyle durumlara başvurmuyoruz ve aynı evin iki halısını dahi bir yerde yıkamıyoruz.

Çamçeşme Halı Yıkama Fiyatları

Çamçeşme halı yıkama fiyatları, çünkü halıların cinsi, dokusu ve modeli farklılık gösterebiliyor. Bazı rakip firmalar da halıların kaldırım üzerine, yol kenarına asılarak toz duman eşliğinde kurutmaktadır. Bizler ise tamamen kapalı ve güneş görmeyen ortamlarda kurutmaktayız. Böylelikle güneşin halınıza verebilecek zararlarından korumuş oluruz. Daimi personel ile hizmet veren firmamızda her cins halı yıkama, stor perde, koltuk temizleme ve yorgan yıkama mevcuttur. Tüm bu hizmetleri bir arada vermekteyiz. Halı yıkamada olduğu kadar diğerlerinde de ustalıkla çalışmaktayız. Araştırmacı ve gelişime açık bir firma olarak son teknoloji ürünlerle çalışmaktayız. Sloganımız dürüst hizmet anlayışıdır. El dokuma halıların da temizliğini üstlenmekteyiz. Kesinlikle onlara zarar vermeyecek şekilde temizlenmesini sağlıyoruz.

Çamçeşme Halı Yıkama Firmaları

Uzman ekibimiz, halılarınızın nerede nasıl dokunduğunu, boyalarını, ölçü ve ebatlarını, nasıl kullanılması gerektiğini, nasıl yıkanacağını bilen sayılı ekiplerden biriyizdir. Bünyemizde yıkadığımız başlıca halı çeşitleri şunlardır; Nepal halı, hereke halı, step halı, ipek halı, afgan halı, bünyan halı, ladik halı, uşak halı, patchwork halı, antik halı, yağcıbedir halı, minotti halı, kaşmir halı, milas halı, yörük halı, yahyalı halı, taşpınar halı, dalyana halı, bambu halı. Bu ve bunlardan daha fazlasının Çamçeşme Halı Yıkama üstlenmektedir. Sizler de halılarınız gözünüz kapalı teslim etmek isterseniz bizimle ulaşıma geçmeniz yeterlidir.

Çamçeşme Halı Yıkama
5 (100%) 4 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor