(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Batı Mahallesi Stor Perde Yıkama

Son zamanlarda tül perdelere nazaran stor perdeler popülerliğini sürdürmektedir. Hem fiyat bakımından hem de görünüş bakımından gözümüze bir hayli hoş gelmeye başlamıştır. Fakat tek bir sıkıntısı var o da aldıktan sonra temizliğini acaba nasıl yapacağız oluyor. Bizler de özellikle hanımların bu söylemlerine kulak verdik ve sizin için bütün organizasyonu kurduk. Batı Mahallesi Stor Perde Yıkama ekibi olarak bizimle iletişime geçtiğiniz durumda ev ya da iş yeri fark etmeksizin ücretsiz servisimizle geliyoruz, stor perdelerinizi mekanizmalarından özenle çıkartıyoruz ve fabrikamızda temizlik işlemini sağlıyoruz. Bu esnada sizin yapmanız sadece bizim uzman kadronuza güvenmenizdir.

Renk renk ve desen desen bulunduğu ortamı şenlendiren bu perdelerin kirlenmesi ve bütün bu güzellikleri bozmasını kimse istemez. Belirli aralıklarla perdelerin yıkanması bu sorunu ortadan kaldırır. Hijyen bir şekilde perde temizleme hizmeti veren firmamız sizi bu sorunlardan kurtarmaktadır. Yıkama işlemi sırasında stor perde mekanizmasında herhangi bir arıza veya tahribat meydana gelmez. Sizlerin evde stor perde temizlik işlemini yapmanız mümkün değildir.

Çünkü kullanacağınız deterjan ve suyun sıcaklık ayarını ayarlamanız biraz zor olabilir. Ayrıca mekanizmalarına da zarar verebilirsiniz. Bizim uzman ekibimiz kesinlikle böyle aksilikle mahal vermiyor. Stor perde yıkama aşamasında kullanmış olduğumuz şampuanlar % 100 bitkisel olup kimyasal madde içermez. Stor perde yıkamanın yanı sıra başka hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Bunlar; halı yıkama, koltuk temizleme ve yorgan yıkamadır. Bu işlemlerimizde de stor perdelerde gösterdiğimiz özenin birebir aynısını göstermekteyiz. Stor perdeler genel olarak naylondan ve plastikten üretilmektedir.

Naylon ve plastikten üretilmiş olan stor perdelerin temizliği oldukça hassas bir şekilde yapılmalı ve temizliği yapılırken kaliteli ürünler kullanılmalıdır. Kaliteli ürünlerin yanı sıra stor perdelerin temizliğini yapacak kişi bu konuda deneyimli ve profesyonel tekniklere sahip olmalıdır. Biz Batı Mahallesi Stor Perde Yıkama ekibimiz. Son teknolojiyi her zaman takip edip ona göre çözümler üretmekteyiz. Kalitemizi de her geçen gün siz değerli müşterilerimizin geri dönüşleri sayesinde artırmaktayız. Güler yüz ve %100 müşteri memnuniyeti temel ilkelerimiz arasındadır. Titizlikle çalışıp sizleri mağdur edecek hiçbir şey yapmayız. Stor perdelerinizin üzerlerinde her hangi çıkmayan leke varsa ilk önce ona ön yıkama ile temizlik işlemi yapılır. Aksi takdirde lekeye ön yıkama yapılmazsa, diğer yapılacak işlemlerin de bir anlamı kalmaz.

Stor perdenizin nasıl kurutulduğu da önemlidir. Bizler kesinlikle kapalı ortamda güneş ışığına maruz kalmayacak şekilde kurutuyoruz. Aksi halde perdenizde renk solması durumu yaşanabilir. Stor perde yıkama fiyatları perdenin uzunluğuna göre değişiklik göstermektedir. Fakat firmamızda müşteri memnuniyeti önemsendiğinden dolayı stor perdeleriniz en uygun fiyata yıkanmaktadır.

Ayrıca stor perdenizi teslim aldığımız gün makbuz kesilir ve her ne olursa olsun mağduriyet yaşamanızı istemeyiz. Perdenizin temiz olmadığını da düşünürseniz ücretsiz iade hakkınızı kullanabilirsiniz. Perdelerinizi tekrar yıkarız. Bahsettiğimiz gibi müşteri memnuniyeti bizim için her zaman daha önemlidir. Batı Mahallesi Stor Perde Yıkama nın bütün bu yeteneklerinden faydalanmak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Batı Mahallesi Stor Perde Yıkama
5 (100%) 3 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor