(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Batı Mahallesi Koltuk Temizleme

Batı Mahallesi Koltuk Temizleme Firmaları Koltuk denince akla ilk gelen rahatlıktır. Ne kadar rahat olursa üzerlerinde o kadar iyi dinleniriz. Birçok anımızı koltuklarımızla geçiririz çünkü en çok zaman harcadığımız yerdir. Rahat anlarımızı tek rahatsız edecek nokta vardır ki temizliği. Koltuk temizliği bizi çoğu zaman işin içinden çıkarılmaz durumlara sokabilmektedir. Bunun için uygulanan yanlış yöntemler ise bir o kadar cabası. Koltuğunuza doyamadan koltuk kumaşının rengi bozulursa geri dönülmez hata ortaya çıkmış olur. Batı Mahallesi Koltuk Temizleme tamamen %100 doğal ürünlerle koltuğunuzu temizliyor ve hiçbir şekilde zarar vermiyor. Üstelik evinizden bizzat gelip teslim alıyoruz ve yıkama işlemi bittikten sonra teslim ediyoruz. Günümüz teknolojisinde koltuk temizleme bizler için zor bir durum değildir. Çünkü bunun için ekip arkadaşlarımız gerekli eğitimleri aldı ve biz de onlara ihtiyacı olan ekipmanları kurduk. İsmi lazım değil bazı merdiven altı koltuk temizlemeciler gibi asla temizlik yapmamaktayız.

Koltuklarınızın varsa lekesi ilk önce mutlaka o bölgeye müdahale edip lekelerin yumuşatılması sağlarız. Her türlü zor lekenin bile çıkmasını sağlayacağımıza emin olabilirsiniz. Batı Mahallesi Koltuk Temizleme en uygun ve en kaliteli koltuk yıkama firması olan, müşterilerini düşünerek uygun fiyatlara koltukları temizlemektedir. Koltukları yıpratmadan titizlikle ve özen işlemlerini yapmaktadır.

Özel el makinalarımız sayesinde koltuklarınızın yüzeyindeki en ulaşılması zor yerlere bile girip temizliğinin üstesinden gelmekteyiz. Amacımız %100 müşteri memnuniyeti ve her geçen gün daha fazla gelişmek istememizdir. Koltuk çeşitlerinde türlü türlü kumaşlar mevcuttur.

Pendik – Batı Mahallesi Koltuk Temizleme Firmaları

Bunlardan en popüler olanlarını sizlere şöyle derledik; deri kumaş, kanvas-panama kumaş, gabardin kumaş, keten kumaş, kadife kumaş, şönil kumaş, saten kumaş, goblen kumaş, damask-kabartma Osmanlı viskon, alkantara kumaş, natürel pamuklu keten, pamuklu döşemelik kumaş, imitasyon kumaşlar, akrilik kumaşlar, kanvas-panama viskon kumaş, kilim desenli kumaş, flok süet kumaş, kadife kumaş vb. a’dan z’ye hepsinin temizliğini yapıyoruz. Ayrıca firmamızda koltuk temizleme işlemleri de vardır. Bunlar; halı yıkama, yorgan yıkama, stor perde temizleme. Uzman ekip kadromuz profesyonelce çalıştığı için ve işine son derece önem veriyor ve tüm bu hizmetleri beş yıldızlı yapmaktadır. Koltuklar ahşap malzemesi, sünger ve kaplama malzemesinden oluşmaktadır.

Bu durum kaplama malzemesinin içerisinden geçerek süngerlerde biriken tozlar ve kirler anlamına geldiğinden dolayı bizim gibi profesyonel bir ekibe gözünüz kapalı teslim edebilirsiniz. Eğer temizlemiş olduğumuz koltuklarınızdan memnun kalmazsanız bizlere 7/24 her zaman ulaşıp bu durumla ilgili şikayetinizi dile getirebilirsiniz. Kumaşa parlaklık ve yumuşaklık verilerek, koltuğunuzun ilk alındığı günkü gibi temiz görünmesini sağlayacağız. Kullandığımız malzemeler buna ek olarak anti bakteriyel özellik de taşımaktadır.

Siz değerli müşterilerimiz için her şeyin en iyisini kullanmaktayız. Amacımız koltuğunuzun yeni görünmesinin ardında bulunan temizlik ve hijyen teknolojisi müşteri memnuniyetimizin teminatını oluşturmaktadır. Detaylı bilgi almak için ve hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız Batı Mahallesi Koltuk Temizleme ile iletişime geçebilirsiniz.

Batı Mahallesi Koltuk Temizleme
5 (100%) 2 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor