(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Batı Mahallesi Halı Yıkama

Ev yaşantısı ve dekorasyonunda önemli bir yeri olan halılar vazgeçilmezdir. Ama en çok kirlenen eşyalardan biridir. Üstelik pek çok farklı leke ya da kirle karşılaşılır. Halılar yeteri kadar iyi temizlenemediğinde mikrop yuvasına dönüşebilir. Bunun için halıların her zaman dezenfekte edilmesi gerekir. Evde yıkamak veya silmek bu duruma kökten ve yeterli bir sonuç vermeyecektir. Üstelik bunu yapmaya ne gücünüz vardır ne de vaktiniz. İyisi mi siz halılarınızı Batı Mahallesi Halı Yıkama ya teslim edin ve derinlemesine temizlik yapalım. Uzman kadromuzla sizlere tam teşkilat hizmet vermeye hazırız.

Halının türüne ve cinsine göre uygulamalar yapmaktayız. Bunun için özenli bir biçimde kimyasal içermeyen deterjanları seçiyoruz. Full otomatik bantlı sistem yıkama makineleri sayesinde, kapalı alanda kurutma ile alanında profesyonel kişilerden oluşan ekibimiz teknolojinin bütün faydalarını müşterileriyle buluşturmaktadır. Çift yönlü fırçalarla ön ve arkası dönüşümlü olarak halı yıkama makinesinden geçirilir. Varsa lekeye özel ilaçlarla işlem uygulanır. Temiz servis ve kirli servis ürünlerini karıştırmadan hizmet sağlamaktadır. Halınız evinizden alınarak, profesyonel temizlik işlemlerinden geçirildikten sonra tertemiz bir şekilde sizlere teslim edilmektedir. Halıların içindeki pislikler modern halı yıkama makineleri sayesinde bakterilerin çoğalacağı bir yer olmaktan çıkar.

Pendik – Batı Mahallesi Halı Yıkama Firmaları

Böylece daha yaşanabilir bir ortam elde etmek mümkündür. Halıların yıkama esnasında yıpranmasını önlemek için kaliteli ve doğal halı yıkama materyalleri tercih edilmelidir. Böylece daha sağlıklı bir halı yıkama deneyimi elde etmek mümkün olacaktır. Günümüzde birçok halı çeşidi vardır. Bunlar; el dokuma halı, step halı, nepal halı, hereke halı, uşak halı, yün halı, akrilik halı, oymalı halı ve makine halısı vb. olarak sürüp gidiyor. Batı Mahallesi Halı Yıkama ekibi olarak bizler her türlü halının üstesinden gelmekteyiz. Firmamız uzman ekip arkadaşlarımızın tecrübesiyle, sahip olduğu ticari ahlak ve sağladığı güven ile gelecek yıllarda kendisini geliştirerek her zaman daha iyi hizmet felsefesi ile müşterilerine hizmet vermeye devam edecektir. İlk kurulduğumuz günden bu yana misyonumuz müşteri odaklı çalışmaktır. Müşterilerimize en iyi hizmeti, en düşük maliyetli ve en hızlı şekilde sunmak en öncelikli amacımızdır.

Vizyonumuz da çağın gerekliliklerine, deneyimlerimizi ve birikimlerimizi katarak büyümektir. Sahip olduğu bütün teknoloji, eleman ve bilgi potansiyeli ile müşteri istek ve ihtiyaçlarını anlamak, bu gereksinimler doğrultusunda ihtiyaçlara cevap vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak, sektörel ve teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri yakından izleyerek, müşteri ihtiyaç ve isteklerine uygun olarak sürekli yenileme politikasını taşımaktadır. Siparişleriniz, programa uygun biçimde verilen gün ve saatte gerçekleşir.

Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz. Sizlere tertemiz kokan temizlik Pendik Halı Yıkama hizmetleri sunuyoruz. Buna göre ev veya iş yerlerinizde mükemmel temizliğin verdiği ferahlığı yaşayacaksınız. Güler yüzlülüğümüzle sizleri memnun edeceğimizden ve halılarınızı bize teslim ettiğiniz için pişman olmayacağınızın garantisini verebiliriz. Siz de eğer kaliteli, iş ahlakı düzgün bir ekibe halılarınızı teslim etmek isterseniz Batı Mahallesi Halı Yıkama olarak bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Batı Mahallesi Halı Yıkama
5 (100%) 3 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor