(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Ballıca Yorgan Yıkama

Ballıca yorgan yıkama denince aklımıza türlü türlü çeşitleri gelmektedir. Kış aylarının vazgeçilmez ürünüdür. Gerek incesi olsa gerekse kalını olsun uzun yıllardır bıkmadan kullanmaktayız. Bir tek modası geçmeyen şey yorgandır. Kaliteleri zaman içerisinde değişse de görüntüsü hiç değişmez hep aynı kalır. Onlara çeşitli nevresimler geçirerek renklendirerek kullanırız. Fakat zaman aşımında kirleri ne yazık ki içine işliyor. Ve bu esnada evde ev tipi makinelerimize sığma ihtimalleri olmuyor.

Ballıca Yorgan Yıkama, yorgan yıkama için son teknoloji makinelerini kullanmaktadır. Yorgan yıkamayı evinizde sorunsuz ve mikroplardan tamamen arındırarak yapabilmeniz için sanayi tipi çamaşır makinelerinizin olması gerekir. Eğer evde kendi yorganlarınızı yıkarsanız çamaşır makineniz bozulabilir. Çünkü çamaşır makineleri içine çamaşırlar yerleştirildikten sonra yaklaşık bir karış boşluk kalmalıdır. Bunu sağlamak da 8-9 kg kapasiteli çamaşır makinelerinde mümkün değildir. Varsayalım çamaşır makinenize yorganlarınız sığdı bu sefer de yeterli boşluk kalmayacağı için yorganlarınız derinlemesine temizlenmez ve üzerinde suda çözünmemiş deterjanlar kalır. Bu da alerjik reaksiyonlara ve bakterilerin üremesine neden olabilir.

Balıca Yorgan Yıkama Firmaları

Ballıca Yorgan Yıkama ekibimiz bu tür olasılıklasın hepsinin farkındadır. Kesinlikle iki ya da daha fazla yorganı bir arada yıkamamız mümkün değildir. Müşterilerin bizlere vermiş olduğu yorganları ayrı ayrı gruplandırarak yıkamaktayız. Yün yorganlarınız ilk önce inatçı lekelerden arındırılır özel suda bekletilir. Çünkü yün yorganların üzerlerinde zaman aşımında sarı sarı lekeler beliriyor. Belirli bir zaman geçtikten sonra ön yıkama yapılır yorgalarınıza. Ön yıkama olmadan temiz sonuç beklememiz mümkün değildir. Daha sonra sıkma işleminden geçer. En sonunda da sanayi tipli makinemize tekrar atılıp yıkama sıkma durulama işlemi yapılır. Bütün bu işlemlerin sonucunda da yorganlarınız özel kendinden ısıtmalı odalara bırakılır. Hiçbir yorganı güneş ışığına maruz bırakmıyoruz. Çünkü güneş ışığının yorganlarınızın rengini alma sorunu olabilir.

Ballıca yorgan temizleme, yıkama işlemleri sırasında kimyasalları düşük olan yumuşatıcı kullanmaktayız. Öncesinde kenarına köşesine bulaşmış bir lekesi varsa ilk önce o lekeye müdahale yapılır. Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır. Ayrışma yapılmadığı takdirde olumsuz sonuçlarla karşılaşmamız söz konusu olabilir. Yıkanan yorganların kurutulması çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Çünkü yorganların kurutulması aldatıcı olabilir. Elyaf da olsa yün de olsa çok az bir nem bile kalsa mutlaka problem olacaktır.

Ballıca Yorgan Yıkama Fiyatları

Ballıca Yorgan yıkama fiyatları yorgan ebatlarına ve yorgan sayısına göre değişmektedir. Tüm yorgan modellerini evinizden ücretsiz servis ile alıp tertemiz ve mis kokular eşliğinde evinize teslim ediyoruz. Verdiğimiz hizmet sadece yorgan yıkamadan ibaret değildir. Ballıca Yorgan Yıkama ekibi olarak yapmış olduğumuz diğer hizmetler şunlardır; koltuk temizleme, halı yıkama ve stor perde yıkamadır. Bütün bu hizmetleri titizlikle yaptığımızdan emin olabilirsiniz. Sizleri mahcup etmemek adına elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Sizlerin bizim bu hizmetlerimizden yararlanmanızı isteriz. Bunun için yapmanız gereken bizimle iletişime geçmenizdir. Firmamızla direkt bağlantı kurduğunuz durumda sizinle iletişime geçilecektir ve memnuniyetiniz için uzman ekip arkadaşlarımızla harekete geçeceğiz.
https://www.asipavahaliyikama.com/yorgan-yikama/

Ballıca Yorgan Yıkama
5 (100%) 3 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor