(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Ballıca Stor Perde Yıkama

Stor perdelerin en çok merak edilen konusu temizliğidir. Pek çok kadının aslında stor perde tercih edememesinin en önemli sebeplerinden biri de nasıl temizleneceğini bilmemekten kaynaklanmaktadır. Türk temizlik alışkanlıklarına göre perde dediğimiz şey tüm evin kokusunu, kirini, isini taşımakta olduğu için sıcak su ile iyi deterjanlarla sıkça yıkanmalıdır. Fakat kadınların maalesef stor perdelerde böyle bir lüksü bulunmuyor. Stor perdelerin yüksek sıcaklıklarda yıkamaktan bile daha iyi ve sağlıklı bir biçimde temizlenebilmesinin pek çok yolu vardır. O da Ballıca Stor Perde Yıkama firmasına ulaşmanızdır. Stor perdeler için üretilen ve stor perdenin yapısını bozmayacak şekilde hazırlanan mekanizmalar vasıtasıyla stor perde temizliğinizi rahatça yapabiliyoruz. Evde uğraştığınız türlü türlü zahmetli yıkamalardan bile daha iyi, sağlıklı ve kolay biçimde temizlik sonuçlarına ulaşabiliyoruz. İçimiz bu şekilde de rahat etmiyorsa elbette gelip firmamızı ziyaret edip nasıl temizlik işlemlerini yaptığımızı görebilirsiniz. Stor perdeleri kolalı ve sert yapılarını bozmayacak şekilde, soğuk su ve uygun deterjanlarla da duruluyoruz.

Bu bizim için hiç zorlayıcı olmuyor çünkü donanımlı ekip arkadaşlarımız bunların hepsinin üstesinden gelebiliyor. Bu yüzden sizin sadece yapmanız gereken bize ulaşmanızdır, çünkü bizimle direkt iletişime geçmeniz durumunda sizlerin evlerine kadar gelip, stor perdelerinize zarar vermeden söküp firmamızda temizlik işlemini uyguluyoruz. İşlem bittikten sonra en kısa zamanda da sizleri mahcup etmeyecek şekilde getirip monte işlemini Ballıca Stor Perde Yıkama olarak üstleniyoruz.

Stor perde kumaşları, genelde %100 polyester iplikten üretilmektedir. Bazı i ürünler de ise, pamuk ve keten karışımları vardır. Ancak bu kumaşların içeriklerinden daha önemli olan üzerlerindeki apre kaplamalarıdır. Çift taraflı olarak sıvanan apre kaplama, kumaşın havayla irtibatını tamamen keserken, stor perde üretiminin oluşabilmesi için gereken sert ve plastik kıvamına gelmesini sağlar. Özel teknik bir uygulama olan bu sistem sayesinde, stor perde dayanıklı ve kullanışlıdır. Üzerindeki apre Kalitesine bağlı olarak temiz yıkandığı takdirde uzun süre temizlik gerektirmez. Özel üretimleri sayesinde zaten kiri ve isi kendisinden uzak tutacak, koku tutmayacak ve içerisinde barındırmayacak şekilde yapılmış yapıları temizlik endişeleriniz mutlaka giderecektir. Elbette bu temizlik şekli ne kadar güvenilir olsa bile pek çok kişinin içine sinmeyebilir.

Bize güvenip evinizi açtığınız takdirde bu tür endişelerinizin kaybolacağına emin olabilirsiniz. Çünkü kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve güler yüz çalışma prensiplerimizin arasındadır. Vazgeçilmez dekor unsurlarına gerekli tüm temizlik ve bakım hizmetlerini uyguluyor ilk günkü ışıltısını geri kazandırıyoruz. Stor perdelerin temizliği başlı başına problem olmaktan çıksın ve biz güvenilir ellere teslim ederek içiniz ferahlasın. Stor perde temizliğinin dışında da hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bunlar; koltuk temizleme, halı temizleme ve yorgan temizlemedir. Tüm bu hizmetlerimizden de yararlanmak istiyorsanız ve detaylı bilgi almak için Ballıca Stor Perde Yıkama firması ile iletişime geçebilirsiniz.

Ballıca Stor Perde Yıkama
5 (100%) 2 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor