(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Ballıca Koltuk Temizleme

Ballıca Koltuk Temizleme, Evimizin gözdesi olan eşyası koltukların kirli olması çok hoş olmayan görüntülerin ortaya çıkması yanında aynı zamanda ciddi sağlık sorunlarını da beraberinde getirmektedir. Özellikle deri koltuklar dışında kalan koltuklar görünen kir dışında çok sayıda virüs ve bakteriyi de içinde barındırıyor. Bu nedenle koltuk temizliği büyük önem taşıyor. Günümüzde hayatımızın büyük bölümünü evimizde geçiriyoruz. Bu nedenle evimizin iç temizliği özellikle de koltuk temizliği büyük önem taşıyor. Ballıca Koltuk Temizleme rakiplerine temizlik hususunda açık ara fark atmaktadır. Sadece ev değil, ofis koltuklarını da bizzat olduğu yerden teslim alıp kurumumuzda temizliğini üstleniyoruz.

Koltuk temizliğini, evde kendi imkanlarınızla yapmaya çalıştığınızda başarısız olmanıza ya da istediğiniz sonucu elde edememenize sebep olabilir. Oturma odalarının olmazsa olmazı koltuklarınızın temizliği sizin için büyük bir uğraşa dönüşebilir. Çünkü her koltuğun kumaşı ayrı özelliktedir. Kimi kumaş sentetik, kimisi pamuklu özellikte olabilir. Kumaşın türüne uygun bir temizleyici malzeme seçmek ya da bu malzeme ile koltuk temizliği yapmak bilinçsizce yapıldığında sizi koltuklarınızdan soğutacak sonuçlara yol açabilir. Kirleri yüzeyinden daha çok çıkarmak isterken aksine kirlerin koltuk yüzeyine daha çok yapıştırmasına sebep olacaktır. İşte tam da bu noktada çok beğenerek aldığınız koltuğunuzu riske atmadan, koltuk temizliği yapan profesyonel Ballıca Koltuk Temizleme firması ile  temizletmek en mantıklı karar olacaktır.

Koltuk temizliğinde en çok dikkat edilmesi gereken nokta kullanılacak olan ürünün içeriği olmalı. Ph derecesi 9 ile 13 arasında olan ürünlerin kullanıldığı koltuk temizliği için aslında 9 Ph seviyesindeki ev içi temizleyicilerin kullanılması daha doğru olacaktır. Her bir derece 10 kat daha fazla temizleme gücüne sahip olsa da profesyonel olmayan uygulayıcılar çok daha yüksek Ph seviyelerinde evimizin gözdesi olan koltuklarına zarar (aşındırma, beyazlatma vb.) verebilirler. İçeriğinde kanserojen madde bulunan maddeler ile yapılan temizlik ise faydadan daha çok zarara verecektir.

Bu konuda güvenilir markaların ürünlerinin kullanılması büyük önem taşıyor. Günümüzde çeşitli kumaş çeşitleri de bulunmaktadır. Bunlar; deri kumaş, kanvas-panama kumaş, gabardin kumaş, keten kumaş, kadife kumaş, şönil kumaş, saten kumaş, goblen kumaş, damask-kabartma Osmanlı viskon, alkantara kumaş, natürel pamuklu keten, pamuklu döşemelik kumaş, imitasyon kumaşlar, akrilik kumaşlar, kanvas-panama viskon kumaş, kilim desenli kumaş, flok süet kumaş, kadife kumaş vb. a’dan z’ye bütün kumaş çeşitlerinin temizliğini üstlenmektedir. Ballıca Koltuk temizleme, koltuk temizliğinin yanı sıra başka hizmetler de vermektedir.

Bunlar; halı yıkama, stor perde yıkama, yorgan yıkama dır. Siz de yıkanacak olan ürünlerinizi bize gözünüz kapalı teslim edebilirsiniz. Firmamızla iletişime geçtiğiniz durumda evinize kadar gelip hizmetinizi sağlıyoruz. Ürün veya ürünlerin yıkama işlemleri bittikten sonra ücretsiz servis hizmetimizle de teslimatınızı yapıyoruz. Çalışmış olduğumuz her iş için makbuz kesiyoruz. Çünkü siz değerli müşterilerimizin kesinlikle olası bir aksilik durumunda mağduriyet yaşamasını istemiyoruz. Sizler de tüm bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz bizimle doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

Ballıca Koltuk Temizleme
5 (100%) 3 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor