(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Ballıca Halı Yıkama

Evimizin en vazgeçilmez eşyası şüphesiz halılarımızdır. Halılarımız ne kadar temiz olursa evimiz de o kadar temiz olur. Onları temiz tutmak amacıyla ilkel yöntemlerle türlü deterjanları karıştırıp silmemiz ve ya yıkamamız bir o kadar olumsuz sonuç doğuracaktır. Bu esnada yapmanız gereken kaliteli bir halı yıkama firması ile anlaşmanız. Kalite denildiği takdirde araya Ballıca Halı Yıkama girer.

Bizim eş anlamımız kalitedir. Halılarınızı bize teslim ettiğiniz durumlarda kesinlikle yanılgıya düşmezsiniz. Çünkü bizim profesyonel ekibimiz sayesinde tam teşkilat hizmet sağlamaktayız. Halılarınızı birebir iletişime geçtiğiniz durumda anında veya istediğiniz ve müsait olduğunuz bir vakitte teslim alırız. Temizleme işlemleri bittikten sonra yine en kısa vakitte evinize tesliminizi yaparız. Halı yıkama dışında diğer hizmetlerimiz de mevcuttur. Bunlar; yorgan yıkama, koltuk temizleme ve stor perde temizliğidir. Bunlarda da en az halıları temizlediğimiz kadar iddialıyızdır. Fabrikamızda halılarınız ilk önce ölçülerek barkod numarası verilir.

Böylece halılarınızın karışması önlenir. Sonra tam otomatik makinelerde toz alma işlemi uygulanır. Daha sonra 8 fırçalı tam otomatik makinada yıkama işlemi yapılır. Yıkama işleminden sonra sıkma ve durulama işlemlerinin ardından kurutma odasına alınır. Daha sonra kalite kontrol aşamasından geçip yüzeylerinde herhangi bir leke kalıp kalmadığı kontrol edilir. Kurutma makinesinde paketlenir ve evlere servis için servis araçlarına yüklenir. Tüm halı çeşitlerini yıkamaktayız. Ballıca Halı Yıkama, eğitimli ve uzman ekip arkadaşlarımız sayesinde halının dokusuna göre deterjan araştırması seçip bulur. Bizlere yoğunlukla gelen halı çeşitlerimiz şunlardır; el dokuma halı, step halı, nepal halı, hereke halı, uşak halı, yün halı, akrilik halı ve makine halısı türleri. Ayrıca sizin bize ulaşmanızı da çok kolay şekilde firmamızı arayarak iletişime geçebilme olanağı da sunuyoruz. Buna istinaden anında geri dönüş sağlıyoruz.

Evinize gelen ücretsiz servisimiz halılarınızı makbuz karşılığı teslim alır. Kesinlikle makbuzsuz çalışmamaktayız. Çünkü her hangi bir durumda mağduriyet yaşamanızı istemeyiz. Halı yıkama fabrikasına gelen halılarınız hanelere ayrılır, özel cinsler ayrıştırılır. Kesinlikle iki halıyı bir arada yıkamayız. Halı sıkma işleminde rulo ya da kazan tipi santrifüjde yüksek devirde döndürülerek halı sıkma işlemi ile %90 oranında nemi alınmış olur. Nemi alınmayan halılarda aşırı yoğun bir koku oluşur. Bizler böyle bir olası duruma müsaade vermeyiz. Dış ortamdan gelen tozlar, kir kalıntıları, yağ kokuları, yiyecek, içecek döküntüleri, bakteriler, sigara kokuları, uçucu organik bileşikler ve başka birçok kirletici madde zamanla halınızın içine işlemektedir.

Bu yabancı maddeler halınızın üzerinde gezdikçe bir kısmı havaya karışmaktadır. Halılarınızın temizlenmesi nefes aldığınız havayı temizler ve daha sağlıklı bir ortam oluşmasını sağlar. Yılda en az 1 defa halılarımızın yıkatma işlemini yaptırmalıyız. Eğer çocuğunuz veya ev hayvanınız varsa, bütün ev halılarını yılda en az 2 defa temizletmeniz önerilir. Çünkü onlardan ötürü iki kat kir ve döküntü oluşur. Ballıca Halı Yıkama ev ve ya iş yeri halısı fark etmeksizin her türlü halılarınızı yıkamak için hazırdır. Sizlerin bizimle iletişime geçip, halılarınızı firmamıza güvenerek teslim etmenizi istiyoruz.
https://www.asipavahaliyikama.com/pendik-hali-yikama/

Ballıca Halı Yıkama
5 (100%) 2 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor