(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Aydıntepe Halı Yıkama

Aydıntepe halı yıkama olarak en uygun fiyatlarla uzman ekibimizle birlikte bahar kokulu hizmetler sunmaktayız. İnternete özel indirim için arayınız.

Tuzla halı yıkama profesyonel hizmet anlayışı ve yılların verdiği tecrübeyle uygun fiyatlı çözümler üretiyoruz. Aydıntepe halı yıkama işlemlerinde kaliteli bir şekilde yerine getiren bir firma olarak dikkat çekiyor. Halıların türlerine ve özelliklerine göre bakım ve temizlikleri yapılarak sahiplerine iade ediliyor.

Halılar için kullanılan temizlik yöntemleri tamamen çevre ve insan sağlığına uygun temizlik ürünleri ile yerine getiriliyor. Halıların temizlik işlemleri için internet üzerinden talepte bulunulabiliyor. Halılar teslim alındıktan sonra yaklaşık 4 iş günü içerisinde teslimatları sağlanıyor.

Tuzla Aydıntepe Halı Yıkama

Aydıntepe halı yıkama, halıların teslim alınması ile birlikte halı temizleme atölyelerinde temizleme işlemleri üç aşamadan geçerek halılar tamamen temizlenmiş bir duruma getiriliyor. Halıların temizlik aşamalarındaki ilk işlem yüzeysel temizliktir. Yüzeysel temizlik ile gözle görülen kirlerin ve tozların halılardan tamamen arındırılması sağlanıyor.

Aydıntepe halı yıkama firması kapsamında halıların temizliklerindeki ikinci aşama tazyikli köpük ve su ile temizleme yöntemleri olarak biliniyor. Bu aşamada halılardaki gözle görülmeyen kirlerin ve tozların temizliği yapılarak halıların gözle görülür bir temizliğe sahip olması sağlanıyor.

Aydıntepe Halı Yıkama Firmaları

Aydıntepe halı yıkama olarak, halılar zamanla dış etkenlerin etkisi ile kirleniyor. Özellikle halıların üzerine dökülen sıvı ve katı besinler ne kadar silinse de halıya bulaşarak amanla mikroorganizmaların oluşmasına ve üremesine neden oluyor. Bu nedenle halıların temizliği insan sağlığı için oldukça önemlidir. Özellikle küçük çocukların bulunduğu yerdeki halıların sağlık açısından önemi bir kat daha artıyor.
Tazyikli köpük ve su aşamasında kullanılan temizlik ürünleri hiçbir şekilde kimyasal bir içeriğe sahip olmaması nedeni ile insan sağlığını tehdit edecek bir özelliğe sahip değildir.

Aydıntepe Halı Yıkama Fiyatları

Aydıntepe halı yıkama fiyatları, halıların Kurutulması ve Teslimatı: Halıların yıkama işlemlerinde son aşama halıların kurutulması ve teslimatlarıdır. Halı yıkama işlemlerinin belirli aralıklar ile yerine getirilmesi hem insan sağlığı için oldukça önemli hem de halıların daha uzun ömürlü kullanılmasını sağlaması açısından büyük önem taşıyor.

Özellikle halıların tamamen doğal temizlik ürünleri ile yıkanması halıların orijinal özelliklerini koruması açısından oldukça önemlidir. Halıların yılda iki kez yıkanma işlemlerinin periyodik bir şekilde yapılması sağlıklı halkı kullanımı için önemlidir.

Halılar tazyikli köpük ve su şile yıkandıktan sonra Aydıntepe halı yıkama firması tarafından kaliteli bir şekilde kurutularak sahiplerine teslim edilmesi için hazır hale getiriliyor.

Aydıntepe Halı Yıkama
5 (100%) 5 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor