(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Ataşehir Yorgan Yıkama

Asipava Ataşehir yorgan yıkama firmaları olarak en uygun fiyatlarla kaliteden asla ödün vermeden hizmet vermekteyiz. ☎ 0531 762 7200

Ataşehir yorgan yıkama firmaları günlük kullanılan yorganları ve yorganların yanı sıra da kullanılmayan raflara kaldırılmış, dolaplarda saklanılan yorganlar aylar boyunca karanlık ve havasız ortamlarda saklanıyor. Bu durumlarda özellikle de yün yorganlar için bazı problemler oraya çıkmaktadır. Özellikle havasız ortamlarda sıcaklık değişikliklerinden kaynaklanan yoğunlaşmalardan ötürü nem problemleri de ortaya çıkıyorsa, mayt ve bakterilerin üremesi iki kat hızlanmaktadır. Ardından kötü koku oluşmakta ve kokular dolaptan bütün eve veya etrafa yayılabilmektedir. Bunun sebebi de evlerin toz, ferah olmayan atmosferlerde biriken tozdan kaynaklanmaktadır.

Ataşehir Yorgan Yıkama Firmaları

Ataşehir yorgan yıkama için birçok farklı yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemler, geleneksel yorgan temizleme, buharlı yorgan temizleme, yorgan yıkama hizmetidir. Geleneksel temizlemede yorganların iç kısımları çıkarılmakta ve dövme denilen işlem ile havalandırılmaktadır. Yün ve pamuk yorganlar geleneksel yorganlardır ve bunları temizlemek de oldukça zahmetli haller almaktadır. Bu nedenle bu yıkama türleri tercih edildiğinde firmalardan yardım almak gerekmektedir. Dolayısıyla da Ataşehir yorgan yıkama da akla gelmektedir. Buharlı yorgan yıkamada ise buhar teknolojisiyle dezenfekte işlemleri uygulanmakta ve yaygın olarak bu yöntem kullanılmaktadır. Özellikle de yerinde yıkama teknolojisiyle fazla tercih edilen yöntemlerden biridir ve fabrikalar tarafından sıkça kullanılmaktadır. Aynı zamanda diğer bir temizleme modeli olan hizmetle de halı, battaniye, yorgan ve yastıkların yıkanması için profesyonel hizmet tercih edilebilmektedir. Yıkama hizmeti eşyaların evden alınıp tekrar eve getirilmesiyle verilmektedir.

Ataşehir Yorgan Temizleme Fiyatları

Ataşehir yorgan yıkama, yorganlar içlerindeki malzemeni yapısına göre yıkanmaktadır. İçi yün, pamuk ve benzeri birçok farklı malzemeden oluşan yorganların yıkanması için farklı yöntemler kullanılmakta ve her yöntemin de farklı zorluğu bulunmaktadır. Buna göre her yöntem kendi içinde zorluk barındırmaktadır. Birçok şehirde ve ilçede halı ve yorgan yıkama atölyeleri ve fabrikaları bulunmaktadır. Ataşehir yorgan temizleme da bunlardan birisidir. Burada yorganlar tek değil halılar da yıkanmaktadır. Deterjan kokularının güzelliğiyle de bir sonraki yıkamaya kadar kullanımda ferahlık ve canlılık hissettirmektedir. Aynı zamanda sağlığı düşünerek de yorganları dezenfekte ederek sağlıklı kullanımı sağlamaktadır.

Ataşehir Halı Yıkama

Ataşehir Yorgan Yıkama
5 (100%) 5 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor