(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Ataşehir Step Halı Yıkama

Ataşehir halı yıkama firmaları asipava olarak uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. ☎ 0531 762 7200

Çift tabanlı Ataşehir step halı yıkama öncesi halının tozu sanayi tipi elektrikli süpürgeler ile alınmaktadır. Halı yıkama hizmeti halıyı tanımakla başlar. Uygun halı yıkama şampuanı ile halının yapısına uygun yıkama tekniği kullanılarak temizlik işlemi yapılmaktadır. Yün halılarınız da servis ekibimizce teslim alınır. Yün halı yıkama fiyatları da yün halılarınızın cinsine, türüne ve dokuma tekniğine göre değişiklik gösterir. Yün halı yıkama teslim süresi yaklaşık üç gündür.

Ataşehir Step Halı Yıkama Firmaları

Duvardan duvara kaplı olan halıların sökülerek firmamıza teslim edilmesi mümkün olmadığından dolayı yerinde bir hizmet vermekteyiz. Aynı şekilde talep edilirse Ataşehir step halı yıkama taleplerinizi evinizde veya ofisinizde de gerçekleştirebiliriz. Bu şekilde ev ve her ticari işletme için temizlik ihtiyacına cevap vermekteyiz. Kullanılan ekipmanlar ile buharlı veya sulu temizlik yapıyoruz.

Ataşehirde Step Halı Yıkama Fiyatları

Çoğu standart halılar için yıkama tekniği aynı olmakla beraber, Ataşehirde step halı yıkama yöntemi daha özenli ve farklıdır. Çift tabanlı halılarda endüstriyel süpürgelerle derinlemesine bir toz çekimi yapılmaktadır. Daha sonra birkaç yıkama işlemi gerçekleştirilmektedir. Yıkanan halılar kuruma odalarına alınarak kurumaya bırakılmaktadır. Daha sonra paketlenen halılar adresinize teslim edilmektedir.
Tuzla Halı Yıkama

Ataşehir Halı Yıkama

Ataşehir Step Halı Yıkama
5 (100%) 5 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor