(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Ataşehir Shaggy Halı Yıkama

Ataşehir shaggy halı yıkama ekiplerimiz halınızı yerinden alıp, profesyonel temizlik makineleriyle temizlemek için fabrikaya götürmektedir. ☎ 0531 762 7200

Ataşehir shaggy halı yıkama hizmetleri, değerli halılarınızın korunması için önemlidir. Pahalı temizlik maddelerine gerek kalmadan profesyonel halı yıkama hizmeti için firmamızı arayabilirsiniz. Hijyenik ve temiz bir halı için etkili temizlik seçeneklerini tercih eden şirketimiz, zararlı mikroorganizmaları yok edecek özel temizlik kimyasalları kullanmaktadır. Her halı için farklı temizlik maddesi kullanılmaktadır. Pratik, etkili temizlik hizmetleriyle, halınız ilk günkü gibi ter temiz olacaktır. Günün her saatinde hazır olan Ataşehir shaggy halı yıkama ekiplerimiz halınızı yerinden alıp, profesyonel temizlik makineleriyle temizlemek için fabrikaya götürmektedir. Burada her halı için farklı temizlik seçenekleri bulunmaktadır.

Ataşehir Shaggy Halı Yıkama Firmaları

Her halı için farklı temizlik maddeleri ile çözüm üreten şirketimiz, bu konuda uzman olan ekiplerle kısa zamanda temizlik işlemini bitirmektedir. Ataşehir shaggy halı yıkama kategorisinde, hijyenik temizlik yöntemleri tercih edilmektedir. Tercih edilen temizlik maddeleri, sağlığa zararlı değildir. Halı yıkama konusunda dört mevsim aynı performansla çözüm üreten ekiplerimiz, günün her saatinde hizmete hazırdır. Ücretsiz taşıma ve servis işlemleriyle, pratik bir şekilde temizlik işlemini gerçekleştiriyoruz. Hizmet kalitesini artıran firmamız, pratik temizlik yöntemleriyle hizmet vermektedir.

Pendik Halı Yıkama

Tuzla Halı Yıkama

Ataşehir Shaggy Halı Yıkama
5 (100%) 2 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor