(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Ataşehir Hereke Halısı Yıkama

Ataşehir bölgesinde hereke halısı yıkama üzerine yoğunlaşmış olan firmamız alanında uzman kadrosuyla en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. ☎ 0531 762 7200

Ataşehir hereke halısı yıkama, son derece özen gerektiren bir işlemdir. El dokuması olan ve dokuma sıklığı son derece fazla olan bu halılar doğru bir şekilde yıkanmalıdır. Eğer gerekli hassasiyet gösterilmez ise yıpranarak renkleri bozulur. Son derece değerli oldukları için özenli ve dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Bu kadar değerli halıların yıkanma işlemi tecrübesi olmayan, Hereke halısını tanımayan yerlerde yıkatılmamalıdır.
Hereke halılarının yıkanmasındaki en büyük sorunların başında yıkama sırasında renklerin birbirine karışması gelmektedir. Bu sebeple Ataşehir hereke halısı yıkama işlemi yapılırken mutlaka halılar tek tek yıkanmalıdır. Yıkama işlemi yapılırken toz ve kaba kirinden arındırılan halı ıslatıldığı anda vakit harcamadan fırçalama işlemi yapılmalıdır. Eğer halı uzun tüylere sahip ise şampuanının tüylerin diplerine geçebilmesi için tek yönlü gelberiden önce ileri geri olarak uygulama yapılmalıdır. Bunun yanı sıra kullanılan şampuanın halıya uygun niteliklerde olmasına da dikkat edilmelidir.

Ataşehir Hereke Halısı Yıkama Firmaları & Fiyatları

Bunun dışında yıkama işleminde şampuanlı suyun içerisine aktif klor atılarak halıya hijyen ve parlaklık sağlamak mümkündür. Şampuanlama işleminin ardından gelberi ve durulama sonrasında zaman kaybetmeden sıkma işlemi gerçekleştirilmelidir. Kullanılan boyanın akmaması için sıkma işlemi halılarda tek tek gerçekleştirilmelidir. Sıkma kazanının ardından Ataşehir hereke halısı açılarak askıya yerleştirilmelidir.

Diğer hizmet bölgelerimiz; Tuzla halı yıkama, Pendik halı yıkama, Ataşehir halı yıkama

Ataşehir Hereke Halısı Yıkama
5 (100%) 1 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor