(0216) 392 00 10

asipava@hotmail.com
PENDİK / İSTANBUL

Atalar Halı Yıkama

Atalar halı yıkama Kartal bölgesinde Asipava firmaları olarak uygun fiyatlarla her mevsim evinize bahar kokusunu getirmekteyiz. ☎0531 762 7200

Atalar halı yıkama adına profesyonel bir anlayış içerisinde bütün farklı marka ve modeldeki halıların temizliği firmamız bünyesinde uzman bir kadroyla gerçekleştirilmektedir. Kartal halı yıkama evlerin en çok kullanılan eşyaları arasında yer alır. Bu da belirli zaman içerisinde halıların çok fazla kirlenmesine ve profesyonel bir temizlikten geçmesine sebep olmaktadır.

Özellikle insan sağlığı açısından periyodik temizlik büyük öneme sahiptir. Halı diplerinde bazı bakteri ve mikroorganizmalar üreyebilir. Gözle görülmeyen bu zararlılar insan sağlığını tehdit edici bir unsur haline gelebilmektedir. Bunları bertaraf edebilmek için mutlaka 6 ayda bir periyodik şekilde profesyonel bir şekilde halı yıkama Atalar tarafından temizlik yapılması gerekmektedir.

Atalar Halı Yıkama Firmaları

Atalar halı yıkama firmaları hizmeti: Profesyonel açıdan ele alınacak olan halı yıkama için mutlaka farklı etmenler ön plana çıkarılmalıdır. Özellikle teknolojiyi takip etmek suretiyle sağlam bir vakum gücüne sahip makinelerin kullanılması gerekir. Ayrıca halılar için özel olarak hazırlanmış deterjan ve şampuanlar ele alınmalıdır.

Böylece halının kumaş yapısı ve kalitesi kaybedilmeden ilk günkü gibi temiz ve yeni hale getirilebilir. Bu konuda sizlere sağladığımız kusursuz hizmet neticesinde, Atalar halı yıkama olarak bölgedeki tüm adreslere söz verdiğimiz zaman içerisinde ulaşmaktayız.

Belli aşamalar ile ele aldığımız halı yıkama hizmeti hem sağlık açısından hem de görsel noktada müşteri memnuniyetini sağlayacak çalışma gerçekleştirilmektedir.

Atalar Halı Yıkama Fiyatları

Atalar halı yıkama fiyatları sayesinde kusursuz alım ve sunum: Hangi marka ve modelde olursa olsun halılarınız için temizlik desteği sunmaktayız. Çalışmalarımız doğrultusunda halılarınızı adresinizden alıyoruz. Daha sonra detaylı ve aşamalı temizliğin ardından, özel olarak ambalaj gerçekleştirmekteyiz.

Böylece halılar size ulaşana kadar herhangi bir dış etmenle temas kurmaz. Ayrıca halılarda kullandığımız parfüm çeşitleri sayesinde, uzun bir sürü halılarınız tertemiz kokmaya devam edecektir.

Halı Yıkama Atalar

Her Açıdan Tertemiz Halılar: Bütün değişik halı modelleriniz ilk günkü gibi temiz ve hijyenik bir hale getirilir. Yaşam standartlarını daha üst seviye çıkaracak Atalar halı yıkama hizmeti sayesinde, ailenizin sağlığını her daim koruyabilirsiniz.

Halıların üzerinde en ufak bir yıpranma veya kötü görüntü oluşmaz. Özel olarak firmamız bünyesinde bulunan makineler ve şampuan çeşitleri, halıların kumaşına bağlı olarak kullanılmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ön plana aldığımız profesyonel hizmetimiz, ayrıca bugüne dek elde edilmiş sağlam referanslarla desteklenmektedir.

Atalar Halı Yıkama
5 (100%) 2 Puan[s]
Tıkla Ara Whatsapp'tan Sor